Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Skoro trzeba napisać, żeby móc poczytać, no to piszę ;)

Jeżdżę VW Passatem B4 kombi 1,9TDI 90KM (1Z) rocznik 1995.

Kupiłem go w kwietniu 2007, "miał" na liczniku przebieg 146kkm. A o ile miał tak naprawdę więcej (bo miał już wówczas lat dwanaście) - Bóg jeden wie...

Teraz jest styczeń 2012 i mam "na tablicy" 389kkm. Z arytmetyki wychodzi średnio 4260km miesięcznie no i tak będzie - bo sporo jeżdżę... Auto służy jako wół roboczy (jeździ z pełnym bagażnikiem narzędzi i materiałów instalacyjnych różnych) w terenie od Zakopanego po Bieszczady, czasem też Podlasie...

Samochód NIEZAWODNY. Nie wiem czy mi się taki trafił, czy ten model ogólnie tak ma.

Nie zdarzyło się bym nie dojechał do celu. Raz padło sprzęgło, ale była zima i ślisko - jakoś sobie poradziłem (fart bo było to tylko 30km od domu).

Teraz ma już sporo wiosen. Blacharka miała parę ognisk korozji, ale zostały porządnie przed zimą zakonserwowane i polakierowane więc nieprędko znów coś tam wyjdzie. Generalnie nic się z nim złego nie dzieje - eksploatacja wymieniana na bieżąco - m.in. olej i filtry co dwa miesiące :) Spalanie wcześniej 5L, teraz szacuję 5,5L/100km - nie trzeba lepiej...

POWOLI przymierzam się do zmiany na nowszego Passata, ale kto wie - może to będzie jakieś AUDI A4?...

Chciałem coś na forum poczytać o wadach - czy warto w ogóle o tym myśleć.

Rozpisałem się... Skoro muszę najpierw napisać - to piszę - żeby nie być później bezinteresownym czytaczem ;)

Pozdrawiam z Nowego Sącza,

Krzysztof (Voyagerr)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...