Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Na wstępie pasowało by się przywitać i powiedzieć coś o sobie. Mam na imię Michał, mam 18 lat i pochodzę z niewielkiej miejscowości Złoczew pomiędzy Sieradzem a Wieluniem. Od 5 miesięcy jestem posiadaczem Audi A4 B5 z 1995r z silnikiem 1.6 + LPG. Samochodem w przeciągu tych 5 miesięcy zrobiłem 7 tyś km i jestem bardzo zadowolony z jego użytkowania. Nie jest to mój pierwszy samochód, posiadałem wcześniej dwa klasyczne golfy Mk1 i maluszka, którego z sentymentu mam do dziś :)

Posiadam różnież kilka motorowerów z tamtej epoki, a do jazdy na co dzień mam Yamahę XTZ 660 Tenere.

Jeszcze raz wszystkich bardzo serdecznie witam, mam nadzieję że dowiem się tu wielu ciekawych rzeczy i miło spędzę tu swój czas.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, jestem szczęśliwym posiadaczem A4b6 1,9 Tdi 2002r i myślę, że tak długo pozostanie a na pewno dzięki temu forum i ludziom którzy chcą sobie pomagać bez interesownie (chyba) nawet poza forum na zlotach. Jest to bardzo miłe szczególnie w dzisiejszych czasach gdzie tylko pieniądz się liczy. Jeszcze raz pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów .

Moja przygoda z audi zaczyna się po zakupie b5 2,5 V6 z 1998 do tego czasu latałem laguną 1,8 w gazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Ditmar od miesiąca posiadam Audi A4 B8 2010r. 2.0 TDI 136KM, mam nadzieję że będzie mi hulac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...