Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Siema! :a4fan:

Idealny wybor silnika kolego :) !

Czekam na temat i zdjecia ;)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Czy wymiana siłowników klapy bagażnika pomoże w tym modelu w całkowitym otwarciu bagażnika?

Po naciśnięciu kluczyka zamek otwiera klapę ale nie podnosi sie ona do góry. Po kupieniu auta już się nie podnosiła, nie wiem jak było od nowości. Czy ewentualnie ktoś wymieniał lub zakładał jakieś sprężyny żeby sama się podnosiła?

z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów,

znalazłam się na tym forum z jednego konkretnego powodu: jestem na etapie zmiany auta, a faworytem wśród 'tych poszukiwanych' jest A4B5.

Obecnie jeździłam Civicem VI, które miało być autem marzeń (a plany na mody były wielkie), aczkolwiek wady ukryte i sporo innych przekrętów zamieniło moją przygodę z Hondą w koszmar. Bardzo bym chciała uniknąć powtórki z rozrywki.

Biorąc pod uwagę posiadane fundusze marzy mi się A4B5 z 1.9TDI, w sedanie. Będę szukać egzemplarza po lifcie, zadbanego oczywiście. Najlepiej w kolorze czarnym, bo jak dla mnie w takiej szacie prezentuje się iście cudownie.

Problemem dla mnie jest znalezienie i kupno w miarę pewnego auta, bo wiadomo ryzyko jest zawsze. Bardzo nie chcę wpaść w natychmiastową konieczność robienia wtrysków, turbo czy innych dość kosztownych rzeczy, dlatego też postanowiłam zacząć przeglądać Wasze forum, może uda się coś więcej dowiedzieć, poszukać pomocy i znaleźć odpowiedzi na ciągle rodzące się nowe pytania.

Wybaczcie za przydługi wstęp, ale tyle o mnie.

Pozdrowienia ze Śląska,

czarnyzwierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

26 maja stałem się szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 Avant 1.9tdi z grudnia 2003 roku. Będzie to dla mnie na pewno pamiętna data ponieważ to mój pierwszy własny samochód ;). Audi to u mnie w domu poniekąd tradycja. Staruszek ma już szóste auto tej marki, aktualnie A6 C7 2007r.

a tak btw. Imię Bartek, lat 25.

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Łukasz. Jestem z okolic Łodzi, a dokładniej z Poddębic. Na to forum trafiłem szukając pomocy przy kupnie mojego pierwszego auta jakim będzie audi a4 b5. Mam nadzieję że znajdę tutaj pomoc, a wkrótce sam będę w stanie komuś pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...