Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem nowym nabytkiem miłośników Audi, a więc przede mną długa droga wtajemniczeń, sekretów i niespodzianek (tych miłych mam nadzieję)...

Więc zacznę tak, pochodzę z Gorzowa Wielkopolskiego woj. Lubuskie, do tej pory poruszałem się tą drugą linią produkcyjną Audi tj. Seatem Leonem 1.9tdi ASV 110KM którego sam osobiście z wersji podstawowej czytaj poczwarki zmieniłem w motyla czyli najbogatszą wersję wyposażenia wraz z modyfikacją silnika na prawie 190KM i momentem sięgającym niemal 450Nm...ale to już za mną.

Teraz czas na Audi i tu kłaniam się ku właścicielom i "magikom" a wiem, że tacy znajdują się na każdym forum każdej marki....ja też kocham samochody i uwielbiam przy nich grzebać dla zabawy, lecz w dziedzinie Audi jestem jeszcze zielony i potrzebuje waszej pomocy!!!

Pierwszy krok wybór modelu i silnika...Początkowo chciałem zakupić B7 z 2litrową jednostką 140 konną lecz po przeczytaniu nie jednego postu użytkowników dałem sobie spokój..po prostu trzeba mieć fart i trafić na dobrą wersję (Rosyjska ruletka).

Później zastanawiałem się nad wersją z silnikiem CR 170 konnym i tu mam dylemat...Czy te silniki mają swoje wady? Pytam o wady a nie usterki spowodowane złym użytkowaniem, zmęczeniem materiału czy ukrytą wadą przy zakupie...

Pytam bo noszę się z zakupem Audi w najbliższym czasie i muszę powiedzieć, że model nowszy też biorę pod uwagę B8 z silnikiem 2.0 143KM...

Proszę o pomoc użytkowników tych modeli o jakieś wypowiedzi..podpowiedzi..

Z góry bardzo dziękuję i mam nadzieję, że będziemy się wymieniać swoimi doświadczeniami...POZDRAWIAM Adam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...