Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Do grona użytkowników Audi A4 dołączyłem dwa miesiące temu, mimo, iż niektórzy odradzali mi zakup, ze względu na dosyć skomplikowane zawieszenie. Nie przekonał mnie wystarczająco, więc mam Audi. Ten co mi odradzał sam posiada Passata z tym samym silnikiem i zawieszeniem i jakoś jeździ. Dlatego też nie dałem za bardzo wiary.

Ogólnie większość moich znajomych jedzi samochodami ze stajni Volkswagena (trzy A4: moja 1.8 20V, kumpla 1.8T i kolejna 1.6, A3 1.9 TDI, dwie A6 2.4 i 1.8T, dwa Passaty 1.9 TDI czerwone I, w tym jeden automat, Passat 1.8 20V). Nawet mój szef ma Golfa IV GTTDI (nie wiem ile pojemności). Więc chyba nie ma co narzekać na brak zaufania do niemieckich samochodów. Są cenione wszędzie.

Nie mam na mojej A4 spojlerów, listew rodem z Juiced 2, decali czy kosmicznego lakieru (srebrny metalik). Nie jest tuningowana w żaden sposób. Wszystkie filtry są najzwyklejsze, pompa wspomagania, gdy padła, została wymieniona na odpowiednik z Passata. Zawieszenie standardowe, czyli nie trę podwoziem o asfalt, ani nie jest sztywne, że każdą dziurę czuję jak lej po bombie. Zawieszenie jest średnie, takie typowe do jazdy miejskiej, koła to standardowe felgi al Audi (takie same ma kumpel w Passacie, tylko wieko zmienione z Audi na VW) z oponami 205/55. Tłumik standardowy (wymaga wymiany, ale na razie daje znać niezauważalnie, ale daje), wydech też zwykły (mnie się podoba, takie same nakładki z nie wiadomego metalu to koszt minimum 30 GBP). Myślę tylko nad założeniem bocznych listew progowych, gdyż obecne są czarne i niezbyt to pasuje do całości. Czyli zwykła Audi zwykłego faceta. Nie ma potrzeby się wyróżniać.

Dzięki za uwagę i za przyjęcie do klubu.

Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum Audi a4 mam na imię Piotrek niestety nie jestem posiadaczem Audi a4 posiadam passata b5 1.8T ale zamirzam go zmienić na a4 najchętniej b7 dlatego znalazłem się tutaj :> nie chce kupić samochodu a pożniej szukać forum i dowiadywać się na co nie zwróciłem uwagi co zrobiłem żle przy kupnie a4 pozdrawiam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...