Skocz do zawartości
IGNOROWANY

stacyjka ? b7 kradziez


jrgbca

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam takie pytanko..mialem kradziez,, AUDI A4 B7 2.0 TDI 2006 ROK BPW ; stacyjka jest cala wylamana, kolumna kierownicza jest, ale nawet nie mam gdzie wlozyc klucza bo ta obudowa tej stacyjki , ta metalowa jest wylamana.. Mam dwa klucze, nie potrzebuje tego immo czy jak to tam sie mowi.. Ale zastanawia mnie jak to teraz zrobic? Z tego co czytalem, to rozumiem, ze mam kupic nowa stacjke i klucze i komputer, bo tego tez nie mam.. Troche sie nie znam, dlatego prosze o pomoc.. Zdjecia tez mam to moge wrzucic , jak to wyglada.. DZIEKI ZA POMOC !

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

ps nie wiem czy w dobrym dziale pisze takze sory jak cos..

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

ps brakuje tej tulei ze tak to nazwe,, nie ma w co wlozyc kluczka.. jakas malutka polamana resztka zostala..

---------- Post dopisany 27-12-2012 at 09:40 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2012 at 20:44 ----------

DSCF6143.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:40 ----------

123.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mialem to samo musisz jechac do aso i oni zamuwia wszystkie czesci w niemczech stacyjka bedzie dzialac z twoim starym kluczykiem ja czekalem jakies dwa tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okolo 1500 zl jakos tak

---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ----------

aha jeszcze jedno jak auto sie znalazlo to musisz jechac na policje zeby odblokowali vin bo aso nic niezrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej taniej wyjdzie zakup używki z kluczykiem zakładasz stacyjkę przekładasz grot do swojego kluczyka i działa wszystko w drugim kluczyku dorabiasz grot i 500 max:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle, że oprócz stacyjki wypadało by wtedy wymienić wkładki w zamkach i liczyć jeszcze na to, że ten co Ci sprzedał stacyjkę z kluczykiem nie przyjdzie po to co Ci sprzedał jak już to zamontujesz :)

Ja bym się chyba nie odważył się kupować stacyjek z kluczykami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć są zakłady które dopasowują wkładkę do klucza. może w stacyjce też się da zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są takie zakłady kiedyś jak wkradli mi się do golfa to właśnie dorabiałem nową stacyjkę pod stary kluczyk, ale czy w audi to się uda to nie wiem bo w audi stacyjka oraz kluczyk jest trochę innego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup komplet, tzn kluczyki, stacyjke, zamki, chyba najtaniej wyjdzie. Przełożysz tylko pastylki od imo, Co się stało z komputerem? bo pisałeś, że nie masz go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukradli Ci cały samochód i go odzyskałeś? Czy nie mogli odpalić i ze złości zabrali Ci sterownik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caly i odzyskalem.. nie ma silnika , stacyjka wylamana (ta tuleja) ;kierownica obracam jak trzymam taka zapadke w tej tulejce.. Czyli rozumiem ze musze kupic stacyjke wraz z kluczami (pozniej pokombinowac ze starymi kluczami ,czyt. po przekladac te groty) no ale co z kompem i immo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...