Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4


Rekomendowane odpowiedzi

macie radia na kasete marki safari hehe znawcy:P

Takie mam właśnie :th:

wiec ja moge to polecic zwlaszcza ze malo kosztuje

No to może jedyny argument :decayed: Ale czy na prawdę przesądzający o tym żeby montować coś takiego w Audi? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopcy podniecacie sie a pewnie macie radia na kasete marki safari hehe znawcy:P[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2008, 23:31 _________________________________________________jak juz napisalem kazdy ma swoje zdanie i szanuje co piszecie ale jest takie moje zdanie ze jest to nawet fajny bajer ten co ja mam gra fajnie sa tylko szumy ciche wiec ja moge to polecic zwlaszcza ze malo kosztuje

Ja mam samo radio, kaseciaka się jeszcze nie dorobiłem :polew:

Zgodzę sie jedynie z tym, że są gusta i guściki.

Pamietaj jednak, że choć kwota zakupu niska, to czy oznacza to, że należy te pieniązki wywalić w błoto ? Nie lepiej kupić browarka lub odłozyć na pieluszki dla dziecka ?

Polaków, ponoć, nie stać na rzeczy tanie

Wystarczy tego OT bo nas admin zaraz "pogryzie" :wink4:

Pozdrawiam i szczerze odradzam transmiter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy o co chodzi z tym profilem ???? wiem ze to zabezpieczenie ale jak sprawdzic jak ma sie profil w clone cd ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem próbę z przegraniem mapy niemiec, która miałem w navi. Zgrałem jej obraz i nagrałem na jakiegoś tam verbatima i działa bez problemu. Ta mapa niemiec jest z 10.2000 i wyczytałem gdzieś, że kiedyś był format jakiś nonDX. Czy możliwe aby ta moja nie obsługiwała DX? Ponoć od 2000 roku map do nonDX już nie robili. Zna ktoś ten temat żeby mógł pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj brałem mapę od kolesia u którego chodzi wszystko bez problemu a u mnie nie poszła. Troszkę daleko do tego Skoczowa :P. Może umówimy sie na jakąś przesyłkę Poczta za browara ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam mam 2 pokrętła, zdjęcia są na początku tematu. Boję cię, że mam tę wersje nonDX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystawiłem za 699 zł ale zawsze można się dogadać jeszcze ;). W zestawie kable + antena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam - koledzy już mi ręce opadają , nie moge uruchomic tej nawigacji , ale czemu jak jets włączone radio tou góry wyswietla napis CD DEVEKTIVE !

czy czasem nei jest uszkodzona nawigacja , u kolegi w pierwszympoście na zdjęciu też takj est - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe czyszczaca musisz wlozyc:P albo dac do speca i sprezonym powietrzem ci to przeczysci ale jest to nie mozliwe jak czyta plyte niemiec

no właśnie w tym problem że umnie mam płyte chyba orginalną Beneluksu, bo taka była jak kupiłem i nie czyta jej , próbowałem nagrać i też nie czyta, jest natomiast taki napis : De cd kan niet worden gelezen . Plaats a.u.b. een cd-rom TracelPilot DX , O COTU CHODZI ???? - juz nie mam siły - proszę o pomoc [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2008, 12:25 _________________________________________________witam - no kto pomoże ,co ten napis oznacza - De cd kan niet worden gelezen . Plaats a.u.b. een cd-rom TracelPilot DX , O COTU CHODZI ???? - juz nie mam siły - proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...