Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T 3.0 TDI quattro S-line (coupe)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

paskudnie

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Że jakoś mi to auto umknęło :doh: Na lato takiej sztuki będę właśnie szukał :slina: Spoiler super sprawa, klape na allegro dorwałeś? W A5tkach był aktywny tempomat jako opcja czy nie?

Aa i jak byś mógł to wrzuć filmik jak wydech mruczy :wink: Gdzie robiłeś?

Opublikowano
W A5tkach był aktywny tempomat jako opcja czy nie?

był

Opublikowano

w przedliftach też?

Opublikowano

auto już chyba po naprawie, a tu żadnych wieści .

Opublikowano
w przedliftach też?

też

Opublikowano
auto już chyba po naprawie, a tu żadnych wieści .

Ostatnio widziany był : 26-01-2014 14:15 :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Projekt na bogato;) Full opcja duzymi literami sie zrobila;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Cześć,

auto już odebrane, hula. Niestety, ale mam ostatnio mało czasu nawet dla siebie i stąd nieobecności na forum. Ale obiecuję poprawę :)

Przód i tył już po naprawach, zostało nabić klimę, zmienić koła na letnie i cieszyć się jazdą.

Widzę, że u Grzesia parę nowości doszło to trzeba będzie nad czymś nowym pomyśleć i u mnie :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
:slina:
Opublikowano
  • Autor

Kolejny update:

natchniony przez WRC i z małą pomocą Patroxa odblokowałem i uruchomiłem funkcję Audi Drive Select :decayed:

Jestem mega pozytywnie zaskoczony działaniem tego systemu, różnica w pracy silnika i układu kierowniczego jest duża i nawet dla mnie była zaskoczeniem :grin:

Parę aktualnych fotek po małym przygotowaniu auta :wink: mycie, glinkowanie i woskowanie :decayed:

20140526_194752.jpg

20140526_194812.jpg

20140526_194829.jpg

20140526_194937.jpg

20140526_195031.jpg

A na koniec troszkę mniej wesoła wiadomość. Ze względu na swoją pracę muszę ją sprzedać. Szkoda, żeby stała przez dłuższe czasu nie jeżdżona...

Opublikowano

szkoda jej bo jest piękna..

Opublikowano
  • Autor

Dlatego nie chcę, żeby się marnowała... Niech lepiej służy komuś kto będzie korzystał częściej z jej uroków :drinks:

Opublikowano

Z chęcią bym się przesiadł na taką:naughty:

Opublikowano

Ostatnio miałem okazję polatać Stasia A5, świetne auto. Zbieram kasę na A5 obecnie, ale czy zdążę uzbierać na auto od Staszka to nie wiem :( zobaczymy bo chętnie bym je przygarnął

Opublikowano

A jaka cena : > ?

Opublikowano
  • Autor

92 tyś. PLN do lekkiej negocjacji :wink:

Opublikowano

ładny wózek

stachu Ty tam masz 18 ori ?

dobrze widzę ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Ori były 18", teraz są jako zimowe. A na lato model S5 19" :decayed:

---------- Post dopisany 04-06-2014 at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2014 at 19:12 ----------

Nowa cena 87000 PLN. :naughty:

Okazja :decayed: za takie autko :hi:

Autko zmieniło właściciela, nowemu życzę tyle samo radości co ja z niej miałem :) Temat można zamknąć.

A co dalej...

Myślę nad nowym S3, ale w sedanie :) Choć i nowe CLA też ma 4x4 :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.