Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T 3.0 TDI quattro S-line (coupe)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

piękna :)

Opublikowano

świetnie wygląda.. a felgi spapugowałeś po mnie :thumbdown::decayed: zrobiłeś mi tą fotkę?

Opublikowano
  • Autor

A tutaj nowy intercooler przed i po montażu

z8ao.jpg

mij4.jpg

aqvk.jpg

Opublikowano

Ale jedziesz z modami. Masakra robi się mega fura.

Opublikowano
  • Autor

Jędrek, jutro rano wrzucę :)

Koszt IC (pełny zestaw P'N'P) 620PLN z wysyłką :)

---------- Post dopisany 18-07-2013 at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany 16-07-2013 at 21:03 ----------

No i się autko doczekało nowego wydechu:

hngm.jpg

9j54.jpg

jc98.jpg

vcj7.jpg

f1wo.jpg

fjpr.jpg

etdu.jpg

Wczoraj się nie udało zrobić programu, przeszkodą okazała się zbieżność, a właściwie jej brak. Auto myszkowało na rolkach. Dziś strojenie i mam nadzieję, że granica 330KM pęknie :)

Opublikowano

ślicznie - jendak wydech ale "esa" robi robote

Opublikowano

Super wyglada teraz tyl i pewnie dobrze go slychac, gdzie robiles wydech? jaki koszt?

Opublikowano

To jest ulter ?

Opublikowano
  • Autor

Auto jest już po programie. Niestety, ale wysoki EGT nie pozwolił na więcej niż 315KM i 666,7Nm :(

Wykres wrzucę później.

Tymczasem :decayed: :

Wydech był zrobiony przez Daniela z Ecuproject, jest na końcówkach Ultera. Przyjemnie mruczy, na jednej puszce, nie jest głośno.

Opublikowano

Moment taki trochę sekciarski:polew: Ogólnie wynik spoko i tak prawdę mówiąc poza różnicą na wykresie planowanych kilku koni więcej byś raczej nie odczuł. Gratulacje i niech dzielnie służy.

P.s.

Spojler za***isty:shock3:

Opublikowano

A,ja zapytam gdzie ramki klubowe? Gdzie?

315 :kox:

Opublikowano

Super gratki modów.A nie będzie przypadkiem tak ze to ten IC go ogranicza ? Ma waskie dojscia wiec gora IC na pewno wydajnie nie pracuje na zdjeciach nie widac tez jaki to ma rdzeń.

Opublikowano
  • Autor

Jest i wykresik:

dh2k.jpg

Nie, raczej nie cooler. U Orzełka jest taki sam i wynik ponad 350KM jak dobrze pamiętam :(

Opublikowano
Nie, raczej nie cooler. U Orzełka jest taki sam i wynik ponad 350KM jak dobrze pamiętam :(

A czy przypadkiem u Orzełka nie siedzi większa turbina?

Opublikowano
  • Autor

Tak, siedzi. Ale to nie zmienia faktu, że IC jest ten sam i nie ma tam problemów :)

Opublikowano

IC napewno nie ogranicza mocy.

Jest sporo wydajniejszy niz ten z 3.0BiTDI.

Opublikowano

Trzeba by zmierzyc temp. dolocie i porownac bo tak to wróżenie z fusów. Boki ma w kazdym razie kijowe.

Opublikowano

to nie jest wrozenie z fusow. Zmierzone, potwierdzone... i uprzedzam pytanie, wcale na takim IC nie pogarsza sie lag

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.