Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Accord 2.4 by West

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako że rok temu sprzedałem audi , to teraz jeżdze Hondą , ale w 2013 roku chce przesiaść sie znów na audi a4b6 , a jak bedzie zobaczymy :-) a tu pare fotek z obecnej furki

ROK: 2004

MODEL:

SILNIK: 2.4

UKŁAD DOLOTOWY: seria

UKŁAD WYDECHOWY: seria

ELEKTRONIKA: bogata :)

UKŁAD NAPĘDOWY:

ZAWIESZENIE: seria

UKŁAD HAMULCOWY: seria

BODY-KIT: seria

ŚRODEK:

CAR-AUDIO: seria

KOŁA:

MOC: 190

PLANY: czas pokarze

ZDJĘCIA odrazu po zakupie :-)

Plany

Polakierować auto po gradobiciu - Zrobione

Obniżyć samochodzik o 30mm

Zrobić wyjątkową atrapę zderzaka - ( kolega z forum właśnie ogarnia temat )

Nowa felga 18 - Zrobione

Przednia dokładka zderzaka - Polakierowana i czeka na wiosenny montaż

Spoilerek na tylna klapę - Polakierowany czeka na montaż

Kocówki tłumików z S2000 polift

Dokładka zderzaka tył

Oklejenie ramek drzwi na karbon - Zrobione

Owiewki drzwi Ori - Kupione założone

Założyć reflektory poliftowe - Wymienione

Wymienić żarówki w5w na ledowe - Zrobione

7acb3b1f28061953med.jpg

e5e45a44e798088amed.jpg

ba4820bbabb94b14med.jpg

314634798211a135med.jpg

żeby sztywna była furka jest potrzebna mu rozpórka 8-)

Odczucia , hmm co mogę powiedzieć może to tylko wrażenie ale autko wydaje się bardziej zwarte , i takie sztywniejsze ,chyba że to moje złudzenie , będę obserwował zachowanie fury na dłuższym odcinku trasy :-) ogólnie mocno zadowolony

4d09107cddeed114med.jpg

W końcu listwa na masce wylądowała po kradzieży :-) teraz jest nówka

4e9743216dc49ce4med.jpg

No i stało się końcu załatwiłem se reflektory poliftowe w idealnym stanie xsenonki koszt 0zł

Dziś wymieniałem czas wymiany 40minut :-) jestem mega zadowolony

5ddcb6f17ebe813amed.jpg

3c2d3d903a5ce9acmed.jpg

269e649f35a97d13med.jpg

a7896ed75a91c8e1med.jpg

523d6f66eda7c2a0med.jpg

263d89a23429b685med.jpg

c17229ab3ba72d4emed.jpg

bcbb33f690557bb2med.jpg

9ca8c574877b0046med.jpg

d3dc798f837e2730med.jpg

d3dc798f837e2730med.jpg

Nowa felga :-)

1ae96740f0b0b08cmed.jpg

3470cfc0819649c4med.jpg

Nowy modzik ori owiewki :-)

4b155456d4a35de5med.jpg

58bf7dbd0b902d47med.jpg

ecfc1a12a57450dfmed.jpg

54772ec4bdf4dc26med.jpg

2920f6780ab9be88med.jpg

I oto pare fotek z prac

2e688da608db849bmed.jpg

Nie stety tylna belka wyglada tragicznie , ale damy jakoś radę

38cee9d10e562e5bmed.jpg

Zderzak kompletnie rozebrany wraz z reflektorami

9760dec3bf9c9736med.jpg

i oto mycie podwozia pod ciśnieniem , wcześniej spryskana podłoga tak zwana nerta przemysłową do mycia naczep

bf9fe72684d50518med.jpg

452b77d182d0024dmed.jpg

1500b8b9a98acf9fmed.jpg

I podłoga po umyciu

1b8ae3cf72b81f73med.jpg

I pierwsze drzwi rozebrane , wraz z lusterkiem w imen

5d329abdc9b8db48med.jpg

Tylne drzwi tez rozebrane w imen wraz z szybą , niestety chromów ramkowych nieda sie sciagnąć bez uszkodzenia

46ee8b76c7dc617emed.jpg

No i z drugiej strony podobny scenariusz

002588e878d0e5b2med.jpg

a42ad96ce4dc8c8cmed.jpg

A tak wyglada samochód po 2h30min rozbierania , rozkręcania 8-) 8-)

8e53183aff62ddeamed.jpg

f22555839b19d25bmed.jpg

Wczoraj chłopaki zapodkładowali zderzaki i nakładki progowe , wymontowałem pods€fitkę i zdjąłem szyber dach , oczywiście wyczyściłem pordzewiała tylna belkę , prace idą pełna parą

[ Dodano: 2012-11-21, 11:03 ]

15a91ba63349bbfcmed.jpg

a5acec6622c2f013med.jpg

5164b7bf75b12a90med.jpg

f01fed513ae279b9med.jpg

Tak wygląda dach który ma szyber

4f0eabd99df44e40med.jpg

Maska ściagnięta w jej miejsce będzie nowa sztuka

88e22c7ef0d610b4med.jpg

f6e64cedd146ba98med.jpg

7fb40b95d69f4fa7med.jpg

O to dokładka która pokleiłem , była dość mocno uszkodzona , ale po naprawie wyglada tak

67d7014a6a47cdf2med.jpg

3659974e4da39765med.jpg

641dc0acd7afa787med.jpg

Belka wyczyszczona , mega mocno była pordzewiała

09854ef97f4dc063med.jpg

I jeszcze mały spoilerek na klapę

ae44d91606b2d1aemed.jpg

Wczoraj też wymieniłem tuleje gumowo metalowe przednie i tuleje gumowo metalowe tylne w przednich wachaczach

[ Dodano: 2012-11-23, 08:50 ]

I o to kolejne zdjecia z prac

Progi i zderzaki polakierowane

e455de542233a202med.jpg

2cc9b57b09b06649med.jpg

Oczywiście wszystko będzie skrecone na nowych śrubach jak i klipach

fef6336fca6d21cdmed.jpg

Drzwi też zostały już polakierowane

a55c24ca73e86613med.jpg

Postanowiłem chromy z ramek okleić folią karbonową , jak przyjda owiewki będzie ładnie wygladać

6bf3550749b29b46med.jpg

cfb42eded9295e19med.jpg

Chciałem zobaczyć jak będzie wygladać karbonowa klamka wiec na prubę okleiłem ją i przymierzyłem do drzwi , chyba troszke za czarno sie zrobiło , choć nie wiadomo jak będzie wygladać jak auto będzie poskładane

7faf939422b89140med.jpg

8583292c61f2addemed.jpg

04ed1d1bac8f4c96med.jpg

Kolega z pracy powygniatał dołki z karoseri , lakiernik może działać dalej :-)

dcedfbab27f5b1c1med.jpg

53c9878bff8da2bdmed.jpg

No i autko zakonserwowane

993d9b74a47e0167med.jpg

d35b6f1b56127f7dmed.jpg

No i zaczołem powoli bardzo powoli składać woza , szpary musza byc idealne :-P

754d398e591f1f49med.jpg

90a3cd158be90010med.jpg

Opublikowano

fajna czarnula :kox:a nie lepiej bylo odciagnac blache po gradzie niz malowac??

Opublikowano
  • Autor

Dołki zostały powyciągane bez lakierowania , a czemu lakierowałem ?? ponieważ autko miało tu i owdzie ryski odpryski itp wiec postanowiłem polakierować autko aby było ładne , teraz jak ktoś się kapnie że było lakierowane może pomyśleć że było całe bite , prze sto mam po klikane dużo fotek że autko tylko z powodu czasu jakie je dopadło zostało polakierowane

Opublikowano

niejeden marzy o takim spa :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jak to 2.4 jedzie? zbiera sie cusik?:decayed:

Opublikowano

Mniej więcej tak jak twoja - Acord z tym motorem ma 9,0 -> 100km/h

Geratki furacza i powodzenia w modach

Opublikowano

Fajna furka, Audi może pomarzyć o takim benzyniaku :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ładna furka:thumbup1:

jak ten motor się sprawuje?

jakie spalanie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.