Skocz do zawartości
IGNOROWANY

usterka silnika B7 BRD


andrew1511

Rekomendowane odpowiedzi

Po dość szybkiej jeździe zapaliła się kontrolka świec i silnik się zatrzymał (nie w czasie szybkiej jazdy, tylko po zjechaniu na parking i ponownym ruszeniu,bez gaszenia silnika). Podczas holowania kontrolka świec pulsowała. Nie chcę czekać z założonymi rękoma, czy jestem sam coś w stanie ustalić (zrobić), może zresetować kompa przez zdjęcie klemy? Jakieś sugestie? Czy tylko holowanko do warsztatu z kompem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto nie odpala?? Jeżeli nie to obstawiam zdechnięcie pompowtryskiwacza. Podłącz VAGa i odczytaj błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam: AZ Auto Serwis obecnie mają warsztat w Pruszczu Gd.

tel. do szefa 503-586-676 Olek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam pompki. Chłopaki z AZ są OK więc startuj do nich ja jak cos mogę pompki zalatwic. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli sie to pompki to auto daj do ASO wymienia go na gwarancji... zadzwon do aso i sie najlepiej dowiedz poączą sie z doradcą serwisowym... tylko najlepiej jakbys sam wczesniej spr błedy czy sa zwiazane z PD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś czytałem posty w których była mowa o wymianie na gwarancji pompowtrysków, jutro dryndnę do ASO dopytam co i jak. ale po takim czasie robią to na gwarancji? auto ma 146tys.km,ale wszystkie obsługi robione jak dotąd były w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś czytałem posty w których była mowa o wymianie na gwarancji pompowtrysków, jutro dryndnę do ASO dopytam co i jak. ale po takim czasie robią to na gwarancji? auto ma 146tys.km,ale wszystkie obsługi robione jak dotąd były w ASO

to śmiało wal do ASO jak ma pełny serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie masz sie czym martwić skoro serwis był zawsze w aso, naprawią za darmo i jeszcze umyją:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zj***li simensem to naprawia...ale tylko 170Konne motory.

znajomy wogole nie miał serwisowanego auta i zmienili mu bez problemu. oni z tego kase maja od głownego producena Audi. tylko zapytanie chyba beda musieli napisac i mozliwe ze odrazu z automatu odp dostaną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obdzwoniłem Gajosa i Plichtę (ASO Gdańsk), po sprawdzeniu nr VIN nie łapie się na wymianę. Sprawdzałem też na niemieckiej stronie audi, nie wiem jaka jest reguła tej akcji: 23k1. Po podłączeniu WAGa oczywiście okazało się, że tak jak sugerowaliście wysypał się 1 PD (Simensa) 03G130073M, chłopaki z AZ w Pruszczu opanowali temat, przy okazji przepłukali pozostałe pompki, śmiga jakby trochę żwawiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...