Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wasze przebiegi benzynowców

Czy chcesz żęby w tym wątku podawane były tylko przebiegi samochodów ? 152 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz żęby w tym wątku podawane były tylko przebiegi samochodów ?

    • Tak
      81
    • Nie
      20
    • Nie wiem
      21
    • Powinno się pisać tylko o przebiegach
      30

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
162 tyś :decayed:

kolega żartami zaczął sypać

Opublikowano
  • Autor
162 tyś :decayed:

kolega żartami zaczął sypać

może byłby prawdziwy :kox:

Opublikowano
162 tyś :decayed:

kolega żartami zaczął sypać

może byłby prawdziwy :kox:

możliwy przy drugim kręceniu

Opublikowano
  • Autor
162 tyś :decayed:

kolega żartami zaczął sypać

może byłby prawdziwy :kox:

możliwy przy drugim kręceniu

on ma 2001 rocznik a ja mam 1997 i ja mam oryginalny:kox:

Opublikowano
162 tyś :decayed:

kolega żartami zaczął sypać

może byłby prawdziwy :kox:

możliwy przy drugim kręceniu

on ma 2001 rocznik a ja mam 1997 i ja mam oryginalny:kox:

to ty też masz kręcony

Opublikowano

Prawdziwy :hi:

Opublikowano
  • Autor
162 tyś :decayed:

kolega żartami zaczął sypać

może byłby prawdziwy :kox:

możliwy przy drugim kręceniu

on ma 2001 rocznik a ja mam 1997 i ja mam oryginalny:kox:

to ty też masz kręcony

Czy sądzisz że każdy samochód musi mieć kręcony licznik? :facepalm:

Opublikowano
Auto jak w profilu i nabiegane ma 222tyś.km (o ile nie był kręcony).

jak narazie widzę większość ponad 200 tyś km :wink:

Dodam,że rocznie robię +- 10tyś,więc duzo to nie jest:decayed:a w lutym stukną 4 urodzinki od kąd mam auto:wink:

Opublikowano
  • Autor
Auto jak w profilu i nabiegane ma 222tyś.km (o ile nie był kręcony).

jak narazie widzę większość ponad 200 tyś km :wink:

Dodam,że rocznie robię +- 10tyś,więc duzo to nie jest:decayed:a w lutym stukną 4 urodzinki od kąd mam auto:wink:

MI w październiku poprzedniego roku stuknął roczek :wink:

Opublikowano

mi w tym roku stuknie dwa latka razem z niunią

Opublikowano

U mnie nalatane 217 tyś.

A jak kupowałem dwa i pół roku temu było 142 tyś.:wink:

Opublikowano
U mnie nalatane 217 tyś.

A jak kupowałem dwa i pół roku temu było 142 tyś.:wink:

sporo

Opublikowano
  • Autor
U mnie nalatane 217 tyś.

A jak kupowałem dwa i pół roku temu było 142 tyś.:wink:

sporo

tak to jest jak się jeździ do kobiety:grin:

Opublikowano
U mnie nalatane 217 tyś.

A jak kupowałem dwa i pół roku temu było 142 tyś.:wink:

sporo

Przez 3 lata zrobiłem 30tyś:wink:

Opublikowano
Mój ADR ma 340 000km przebiegu :wink:

też nakulane nieźle :banan:

Co prawda na liczniku ma lekko ponad 300 000km, ale jak do polski przyjechał w 2005r (jako 9 latek) z przebiegiem 220 000km było zdecydowanie za dużo, dlatego aby ułatwić sprzedaż gość skręcił licznik do tyłu o 40 000km :grin: Przelot na LPG to 120 000km

Opublikowano
  • Autor
Mój ADR ma 340 000km przebiegu :wink:

też nakulane nieźle :banan:

Co prawda na liczniku ma lekko ponad 300 000km, ale jak do polski przyjechał w 2005r (jako 9 latek) z przebiegiem 220 000km było zdecydowanie za dużo, dlatego aby ułatwić sprzedaż gość skręcił licznik do tyłu o 40 000km :grin: Przelot na LPG to 120 000km

Co się nie robi dla załatwienia interesu :wink:

Opublikowano
U mnie nalatane 217 tyś.

A jak kupowałem dwa i pół roku temu było 142 tyś.:wink:

sporo

tak to jest jak się jeździ do kobiety:grin:

Do kobiety albo do kochanki :grin:

Co ciekawe, zawieszenie nie ruszane i nic na razie się nie dzieje.

Hamulce przód nie ruszane ale klocki już do wymiany :naughty:

Opublikowano

ja wczoraj przekroczyłem 300tyś :hi:

Opublikowano
  • Autor
U mnie nalatane 217 tyś.

A jak kupowałem dwa i pół roku temu było 142 tyś.:wink:

sporo

tak to jest jak się jeździ do kobiety:grin:

Do kobiety albo do kochanki :grin:

Co ciekawe, zawieszenie nie ruszane i nic na razie się nie dzieje.

Hamulce przód nie ruszane ale klocki już do wymiany :naughty:

No to jak do kobiety kochanki to załatw jeszcze kochankę kochanki :grin:

Opublikowano
Mój ADR ma 340 000km przebiegu :wink:

też nakulane nieźle :banan:

Co prawda na liczniku ma lekko ponad 300 000km, ale jak do polski przyjechał w 2005r (jako 9 latek) z przebiegiem 220 000km było zdecydowanie za dużo, dlatego aby ułatwić sprzedaż gość skręcił licznik do tyłu o 40 000km :grin: Przelot na LPG to 120 000km

Co się nie robi dla załatwienia interesu :wink:

grunt to żeby oko sie nacieszyło

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.