Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wasze przebiegi benzynowców

Czy chcesz żęby w tym wątku podawane były tylko przebiegi samochodów ? 152 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz żęby w tym wątku podawane były tylko przebiegi samochodów ?

    • Tak
      81
    • Nie
      20
    • Nie wiem
      21
    • Powinno się pisać tylko o przebiegach
      30

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
1999 2.7 bit, AGB 270000

taka bryka przydałaby się z takim silniczkiem :wink:

Opublikowano
1996r. 178tys. nie był kręcony.

poza tym 100 tyś o których nie wiesz :)]

Opublikowano
  • Autor
1996r. 178tys. nie był kręcony.

ciekawe:wink:

Opublikowano

Auto kupione z salonu w Niemczech oddał go w rozliczeniu (1właściciel), a wziął nowszy.

Opublikowano
  • Autor
Auto kupione z salonu w Niemczech oddał go w rozliczeniu (1właściciel), a wziął nowszy.

no może tak ale wnikam w autentyczność Twojego przebiegu:wink:

Opublikowano

Żadnego auta nigdy nie można być pewnym, jeżeli kupujesz od kogoś :)

Opublikowano
  • Autor
Żadnego auta nigdy nie można być pewnym, jeżeli kupujesz od kogoś :)

no właśnie także ja się nie spieram :)

Opublikowano

No to teraz będzie śmiech na sali:D

moje to co w profilu mam ma teraz 162tys i raczej nie kręcony przywieziony prosto od niemca z przebiegiem 149tys a serwisowany do 145 tys wg książki. Ale różnie to bywa z tymi przebiegami:)

Opublikowano
  • Autor
No to teraz będzie śmiech na sali:D

moje to co w profilu mam ma teraz 162tys i raczej nie kręcony przywieziony prosto od niemca z przebiegiem 149tys a serwisowany do 145 tys wg książki. Ale różnie to bywa z tymi przebiegami:)

no to nieźle :P

Opublikowano

narazie odpukać ładnie chodzi i myślę nad gazem żeby założyć bo ciągnie po kieszeni

Opublikowano
  • Autor
narazie odpukać ładnie chodzi i myślę nad gazem żeby założyć bo ciągnie po kieszeni

jedziemy na tym samym wózku :facepalm::grin:

Opublikowano
narazie odpukać ładnie chodzi i myślę nad gazem żeby założyć bo ciągnie po kieszeni

nie ma się co zastanawiać tylko zakładać bo każdy dzień zwłoki to złotówki uciekają.

Opublikowano
  • Autor
narazie odpukać ładnie chodzi i myślę nad gazem żeby założyć bo ciągnie po kieszeni

nie ma się co zastanawiać tylko zakładać bo każdy dzień zwłoki to złotówki uciekają.

co prawda to prawda:wink:

Opublikowano
narazie odpukać ładnie chodzi i myślę nad gazem żeby założyć bo ciągnie po kieszeni

nie ma się co zastanawiać tylko zakładać bo każdy dzień zwłoki to złotówki uciekają.

co prawda to prawda:wink:

po przejechaniu około 10tys.km koszt instalacji zwrócony

Opublikowano

300 500 km

Opublikowano
  • Autor
narazie odpukać ładnie chodzi i myślę nad gazem żeby założyć bo ciągnie po kieszeni

nie ma się co zastanawiać tylko zakładać bo każdy dzień zwłoki to złotówki uciekają.

co prawda to prawda:wink:

po przejechaniu około 10tys.km koszt instalacji zwrócony

No tak ja też tak sądzę bo jak ja leje do pełna swoją krowę i na dystrybutorze jest około 330 zł to masakra :facepalm:

Opublikowano

2,8 30 V ACK obecnie 205 000 km . W 2008 r. kupiłem z przebiegiem 158 000 .

Myślałem że przebieg pewnie kręcony , ale gdy robiłem coś w aucie to wszystko w Ori było , nadal przednie dolne wahacze są ORI z grudnia 1996 r. i nie pukają.

Opublikowano

a ja sobie zakupiłem od dziadunia z wermachtu B6 ALT z nalotem 51000 ;) śrubki sie swiecą na silniku ...i nawet sonda lambada też ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.