Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 AHL] Perłowy Zielony LZ6L Limousine - AKTUALIZACJA 17.02.2013 [SHITERS]


SHITERS

Rekomendowane odpowiedzi

Sie wszystko dosztukuje, a jesli nie to nawet mi to za bardzo nie przeszkadza, ze nie mam podlokietnika :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i za***iście :decayed: Piękna sztuka! :good:

A podłokietnik spokojnie, znajdzie się :wink: Ja swojego przez 3 miesiące szukałem :wink:

Pokaż jeszcze serducho :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna ta zieleń wnętrza ale weź teraz znajdź tunel poliftowy np w tym kolorze albo łokieć właśnie , jak będziesz chciał np kubly fotele zamiast placków , co do przeróbek będzie ciężko

A co do lakieru to w dobrej mieszalni odtworzą Ci ,zdejma próbki z auta i no problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że bardzo zadbane, może być ori przebieg faktycznie.

Jest tu gdzieś na forum udokumentowane 40kkm przebiegu więc są takie rodzynki :)

Bardzo ładne autko choć mnie kolor wnętrza nie przekonuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubly nie nie, te fotele znakomicie trzymaja, sa nie wysiedziane, sztywne bardzo, trzymanie jest bardzo dobre.

Wnetrze jest 'inne' i to czyni je ciekawym. Dla mnie bomba, czarnego juz mialem dosc :D

Fotki tak jak mowilem, sa byle jakie i nie za bardzo ukazuja to co sie dzieje we wnetrzu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.... i git malina:thumbup1: witaj w klubie pięknych zieleńców "kaktus green" kolor taki jak u mnie, najpiękniejszy jest w słońcu czysty. Bezawaryjności życzę:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziekuje. Wlasnie kolor, to jest ciekawa kwestia. Gdy ciemno - ciemny, gdy pochmurnie - ciemny, w swietle jarzeniowek - ciemny pod swiatlo, przy swietle jasny, slonce - jasniutki, ale mieni sie jak kameleon, z boku ciemny, na stronie na ktora pada slonce - jasny :D nigdy nie lubilem butelkowej zieleni, ale ten odcien zielonego przypadl mi do gustu.

xdanielx jesli audi z podpisu jest twoja, to ladnie sie prezentuje na tych alu :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom oczywiście moje zapraszam do mojego wątku:decayed: myślałem że masz takie same patrząc na zdjęcie w avatarze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne autko ,ale dla mnie tylko z zewnątrz,kolor wnętrza nie dla mnie lecz każdy lubi co innego.Bezawaryjności życzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie fotki w dzień, bez flasha, zobaczycie, ze kolor wnetrza jest zupelnie inny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem fotki z aukcji. Tak się prezentuje :)

1589.jpg1590.jpg1592.jpg1594.jpg1595.jpg1596.jpg1597.jpg1598.jpg1599.jpg1600.jpg

Doszły kolpaki na stalowki, czarne z logo audi, chinskie podrobki, ale je lubie, zdjalem je ze swojej starej 80tki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szlo, ale mi sie nie chcialo. nie chcialem jezdzic bitym autem. poskladalo 2 podluznice, silnik i skrzynie przesunelo i to co widac na zdjeciu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takim uderzeniu juz pogielo podluznice? z jaka predkoscia przylozyles?

moze juz wczesniej dostala strzala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 max, chociaz nie wiem nawet czy tyle bylo. Silnik przesunelo, bo keirowca dostawczego renault szybko jechal, ja wjechalemw niego i przesunelo wszystko na prawo. Poskladalo z tego powodu, ze trafilem dla renault w os, w najgorsza czesc auta w jaka mozna trafic ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki i daj ci boże oby tak było z km bo nie jeden się łudzi że ma tyle co myśli:wink:

Trafiają sie takie Moja obecnie ma 62500 i właśnie od kolegi toma chyba wezmę olejek do serduszka

Co do podłokietnika dzisiaj nie wyobrażam sobie bez...:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...