Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomocy. Czasami nie działają wycieraczki+kierunkowskazy+ inne urządzenia


kuzarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Miałem taki problem, że podczas jazdy w deszczu wyłączyły mi się wycieraczki przednie i tylna, kierunkowskazy, nadmuch oraz kilka innych urządzeń. Silnik chodził bez zarzutów. Kiedy stanąłem na chwilę to znów zaczęły działać i tak na przemian. Sprawdziłem bezpieczniki i są ok. Czy ktoś może miał taki przypadek? Wiem, że gdzieś nie łączy ale gdzie:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzialny jest za to przekaźnik X (dolny rząd, pierwszy z lewej chyba 213) a załączany jest ze stacyjki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbys jaśniej się określić z tym przekaźnikiem X pierwszym od lewej? Czy jest on w bezpiecznikach? Wymieniłem przekaźnik w stacyjce i problem dalej się dzisiaj pojawił.:facepalm:

---------- Post dopisany 12-01-2013 at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2013 at 23:16 ----------

Po wymianie przekaźnika w stacyjce problem dalej się pojawia. Biorę sie za wymianę przekaźnika styku roboczego odpowiedzialnego za załączanie tych urządzeń (przekaźnik nr 370). Już zamówiłem na allegro. Koszt 10 zł +5 za przesyłkę. Zobaczymy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego w stacyjce masz kostkę odpowiedzialną za uruchamianie tych rzeczy. Prawdopodobnie masz ją do wymiany dlatego kiedy gasiłeś auto i odpalałeś ponownie uruchomiłeś auto wszystko zaskakiwało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego w stacyjce masz kostkę odpowiedzialną za uruchamianie tych rzeczy. Prawdopodobnie masz ją do wymiany dlatego kiedy gasiłeś auto i odpalałeś ponownie uruchomiłeś auto wszystko zaskakiwało.
Tak jak kolega wyżej pisze stacyjka do wymiany ja tak miałem jak poruszałem kluczykiem to mi nadmuch wyłączało, ale dla pewności psikni do kostki jest taki preparat do styków może co zasnieżało może pomoże jak nie to do wymiany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie było u mnie.Aby działały światła,wycieraczki itp.musiałem cofać kluczyk w stacyjce.Po wymianie pomogło a koszt niewielki.

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...