Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ B6 AWX] - Bordowe B6 by dykan


dykan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, Autko zakupione w Marcu 2011 roku. Jak do tej pory nie miałem żadnych problemów mechanicznych z autkiem oprócz lekkiego dzwonu z sarną niedaleko Łodzi ( lekko maska wygięta i porysowany zderzak)

- 2002 rok

- 131 km

- aktualny przebieg 245 tys

- kolor bordowy

- 5 -biegowa skrzynia biegów

- 6- poduszek

- nawigacja

- szyberdach

Autko miało być czarne ale trafiła się tak sztuka o dość nietypowym kolorze. Co do wypasów to szału nie robi ale mam nadzieje że forumowicze podpowiedzą mi co mogę zmienić aby autko nabrało charakteru. Aktualnie mam do niego zakupione felgi letnie 17" oryginalne audi.

Co do moich planów :

- ściemnić szyby

- obszyć gałkę zmiany biegów

- pomalować w czerń matową felgi - może inny kolor ?

- inne sugestie :)

Generalnie nie mam pomysłu na autko a na forum nie znalazłem podobnej i nie wiem w jakim kierunku iść. Na pewno koloru nie chce zmieniać bo lubię nietypowe wersje a czarnych i srebrnych B6 na forum jest ponad stan:)

Liczę na wasze sugestie i podpowiedzi drodzy forumowicze.

image.jpg

<br /><br />

image.jpg

<br /><br />

image.jpg

<br /><br />

image.jpg

<br /><br />

image.jpg

<br /><br />

image.jpg

<br /><br />

image.jpg

<br /><br />

image.jpg

<br /><br />

image.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl nad lekkimi zmianami w srodku narazie

moze galka s line RNS-E i moze kiera 3 ramienna stolki tez inne by sie zdaly no ale to tylko moje sugestie

fela na lato 18 + gleba lekka jak najbardziej

dokladki w kolor:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

felgi to oryginalny jak w linku poniżej :

FELGA FELGI AUDI A4 B6 B7 A6 C6 8E0 4F0 17 CALI (2890218854) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Co do RNS to jest mi nie potrzebny i szkoda mi na niego pieniążków. Bardziej wole pójść w zmiany typu lekkie obniżenie, felgi w kolorze matowym czarnym , kierownica , fotele .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj odrazu muszą być :decayed: bez nacisków :D autko ładne i zadbane , kolor fis i szaberek na plus.

Co do modów to nie ukrywam że zastanowiłbym się nad obszyciem gałki nie wiem czy nie lepiej poszukać s-line w dobrej cenie. Dla mnie osobiście jest łądniejsza :evil:. Co do obowiązkowych modów to:

1. Xeny, najtaniej możesz hidy albo zagadaj z quwertym i nie chci przerobi lampki. Poprawa widoczności + %

2. Stabilizatory minimum s-line chodź celuj w RS4 obojetnie czy lubisz beton czy tez komfort, stabilek da Ci duża pewność nad samochodem bez specjalnej utraty komforu

3. Klubowa ramka :banan:

a reszte jak koledzy podpowiadaja

Powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj odrazu muszą być :decayed: bez nacisków :D autko ładne i zadbane , kolor fis i szaberek na plus.

Co do modów to nie ukrywam że zastanowiłbym się nad obszyciem gałki nie wiem czy nie lepiej poszukać s-line w dobrej cenie. Dla mnie osobiście jest łądniejsza :evil:. Co do obowiązkowych modów to:

1. Xeny, najtaniej możesz hidy albo zagadaj z quwertym i nie chci przerobi lampki. Poprawa widoczności + %

2. Stabilizatory minimum s-line chodź celuj w RS4 obojetnie czy lubisz beton czy tez komfort, stabilek da Ci duża pewność nad samochodem bez specjalnej utraty komforu

3. Klubowa ramka :banan:

a reszte jak koledzy podpowiadaja

Powodzonka

Taaa, hidy, a potem walą po oczach na drodze bez samopoziomu :facepalm:, jak nie chcesz bawić się w xenon to zainwestuj po prostu w dobre żarówki :wink:. Były jakieś stabilizatory S- line w ogóle? Po zamontowaniu stabilizatorów zawieszenie nie stanie się twardsze, a buda tylko się usztywni i jest duża różnica w porównaniu do serii. Wydaje mi się, że bez obniżenia nie ma to sensu, ale widzę, że planujesz ją trochę zglebić :smiley:.

Ładne auto ogólnie, widać, że zadbane :wink:. Tak jak koledzy doradzają, dokładki w kolor, lekka gleba i będzie o wiele lepiej, auto odmłodnieje. Koło już na lato jest, bardzo ładny wzór, sam mam takie :decayed:, ale zaraz będziesz szukał 18" i tak :wink:.

Kierownica była obszywana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

-co do lampek lepsze żarówki mi wystarczą( jakie polecacie?)

- kierownica i ręczny były obszywane

- o co chodzi z tymi stabilizatorami bo nie kumam:(

- felga aktualna mi sie podoba i chciałbym sprawdzić jak będzie autko leżało na 17", w moim terenie większa felga chyba była by niestosowna, choć na 18" owiele lepiej by się autko prezentowało.

- nie chce Bóg wie ile pakować w to autko , wystarczy mi dobry wygląd zewnętrzny . Jak bym miał wszystko mienić w tym aucie to już wolałbym dodać i kupić audi w budzi b8 . Moim planem było robić plastidipem czarnym matowym felgi 17" + dach + lusterka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golasek :wink: masz co robić, kolor ładny :wink:

Ale kolor FIS , mała navi i szyber:kox: Kolorek auta super:good: Pierwszy mod jaki bym zrobił to przód S-line + tył malowanie dokładki i wydech na 2 strony:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, hidy, a potem walą po oczach na drodze bez samopoziomu :facepalm:, jak nie chcesz bawić się w xenon to zainwestuj po prostu w dobre żarówki :wink:. Były jakieś stabilizatory S- line w ogóle? Po zamontowaniu stabilizatorów zawieszenie nie stanie się twardsze, a buda tylko się usztywni i jest duża różnica w porównaniu do serii. Wydaje mi się, że bez obniżenia nie ma to sensu, ale widzę, że planujesz ją trochę zglebić :smiley:.

Ładne auto ogólnie, widać, że zadbane :wink:. Tak jak koledzy doradzają, dokładki w kolor, lekka gleba i będzie o wiele lepiej, auto odmłodnieje. Koło już na lato jest, bardzo ładny wzór, sam mam takie :decayed:, ale zaraz będziesz szukał 18" i tak :wink:.

Kierownica była obszywana?

Co do Xenów to powiem tak HIDy sa gorszej jakość dlatego wile osob rezygnuje i reza na Ori. Co do walenia po oczach to jak masz zwykle żarówki i je źle ustawisz to i tak i tam będą walić innym. Ale to kwestia drógorzedna.

Co do stabilizatora to można kupić przednie i tylki. Montuje się opcjonalnie od S4/RS4. Jak juz napisałem nie tracisz na komforcie ale poprawia sie bardzo trakcja samochodu, wiadomo jak go zglebisz to bedzie jeszcze lepiej.

Tu masz wątek:

http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/b6-avf-ktos-zakladal-stabilizator-rs4-zwyklej-a4-22341/

Marcinku co do grubości to byly s-liny:

16mm zwykla zawiecha

18mm s-line

20mm s4

22mm rs4

chodź pisali że RS4 też były 20mm ale to jest do sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matowe felgi moim zdaniem nie będzie pasować :wink: lepiej coś w oryginalnym jasnym kolorze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladny kolor autka...:wink:

Te 17tki ktore masz ladne i daja rade:wink:

ma ale 15 które siedzą na aucie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17" nie jest dużym kołem, a malując je na czarno tylko pomniejszysz je, ale na próbę plastidipem można psiknąć, koszt niewielki :wink:.

Ja bym pomimo wszystko zaczął od gleby, bo 17" na ori zawiasie wygląda bardzo słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna patent na podłączenie podobnego co ma kolega zestawu telefonicznego pod inny telefon jak nokia conecting pepol :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny kolorek, a co do zawiasu to sam musisz zdecydować, chcesz się męczyć jazdą czy cieszyć :wink:

1be wystarcza w zupełności

szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...