Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ksenony za krótko świecą

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Otóż mam pytanko, ponieważ ostatni zmieniałem żarówki xenonowe na Hella ( bo te które były wcześniej już świeciły na różowo - wypalały się).

Ogólnie rzecz biorąc mam wrażenie że moje światła xenonowe za słabo świecą tzn nie oddają takiego efektu jak zwykłe żarówki...

Czy jest jakaś możliwośc regulacji natężenia światła idącego z xenonu? By światła świeciły dalej?

Opublikowano

Zacząłbym od ustawienia świateł :hi:

Opublikowano

a może odbłyśniki są już wypalone.. :)

Opublikowano

Dawno wymieniałeś żarniki? One muszą się trochę poświecić zanim beda pełną mocą świecić. Ale tak jak wyżej może już odbłyśniki... Polecam przejście na bixenon sam jestem po takim zabiegu i jestem mega zadowolony. Z czasem wezmę soczewki od B8 od Gwert-ego i miód malina

Opublikowano

nie ma regulacji natężenia światła w ksenonie, spróbuj podregulować ustawienie świateł za pomocą śruby na imbus w tylnej części lampy.

możliwe, że pomoże czyszczenie soczewki, czasem pojawia sie tam nalot :wink:

Opublikowano
  • Autor
Dawno wymieniałeś żarniki? One muszą się trochę poświecić zanim beda pełną mocą świecić. Ale tak jak wyżej może już odbłyśniki... Polecam przejście na bixenon sam jestem po takim zabiegu i jestem mega zadowolony. Z czasem wezmę soczewki od B8 od Gwert-ego i miód malina

1,5miesiąca temu. Ok 4000 km temu.

Opublikowano
Dawno wymieniałeś żarniki? One muszą się trochę poświecić zanim beda pełną mocą świecić. Ale tak jak wyżej może już odbłyśniki... Polecam przejście na bixenon sam jestem po takim zabiegu i jestem mega zadowolony. Z czasem wezmę soczewki od B8 od Gwert-ego i miód malina
Hmm mówisz że na ori bixie jesteś mega zadowolony:eusathink: to jak zrobisz swapa z soczewkami to ja pier... będziesz się trzepał przez tydzień codziennie:decayed::polew::wink:
Opublikowano

nie bądź złośliwy

jak wymieniałeś żarniki to sprawdzałeś odbłyśniki soczewek?

proponuje wyjąc lampę i tam zajrzeć. jak nie ruszane obstawiam ze świeże to już nie są.

Opublikowano
nie bądź złośliwy

jak wymieniałeś żarniki to sprawdzałeś odbłyśniki soczewek?

proponuje wyjąc lampę i tam zajrzeć. jak nie ruszane obstawiam ze świeże to już nie są.

Grzesiu a Ty do mnie mówisz??? Przecież ja właśnie napisałem że jak zmieni na soczewy z B8 to wtedy dopiero będzie mega zadowolony:thumbup1: chyba źle to odebrałeś:wink:
Opublikowano
  • Autor
nie bądź złośliwy

jak wymieniałeś żarniki to sprawdzałeś odbłyśniki soczewek?

proponuje wyjąc lampę i tam zajrzeć. jak nie ruszane obstawiam ze świeże to już nie są.

Niestety nic nie sprawdzałem takiego...Odbłysniki? który to element? Sama soczewka?

Opublikowano
Dawno wymieniałeś żarniki? One muszą się trochę poświecić zanim beda pełną mocą świecić. Ale tak jak wyżej może już odbłyśniki... Polecam przejście na bixenon sam jestem po takim zabiegu i jestem mega zadowolony. Z czasem wezmę soczewki od B8 od Gwert-ego i miód malina
Hmm mówisz że na ori bixie jesteś mega zadowolony:eusathink: to jak zrobisz swapa z soczewkami to ja pier... będziesz się trzepał przez tydzień codziennie:decayed::polew::wink:

Bardziej chodziło mi o różnice w długich światłach, która jak dla mnie jest bardzo duża.

Opublikowano
nie bądź złośliwy

jak wymieniałeś żarniki to sprawdzałeś odbłyśniki soczewek?

proponuje wyjąc lampę i tam zajrzeć. jak nie ruszane obstawiam ze świeże to już nie są.

Grzesiu a Ty do mnie mówisz??? Przecież ja właśnie napisałem że jak zmieni na soczewy z B8 to wtedy dopiero będzie mega zadowolony:thumbup1: chyba źle to odebrałeś:wink:

chodziło mi o trzepanie:)

---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 13:15 ----------

nie bądź złośliwy

jak wymieniałeś żarniki to sprawdzałeś odbłyśniki soczewek?

proponuje wyjąc lampę i tam zajrzeć. jak nie ruszane obstawiam ze świeże to już nie są.

Niestety nic nie sprawdzałem takiego...Odbłysniki? który to element? Sama soczewka?

odbłysnik to ten element w którym zamocowany jest palnik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.