Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Które lampy pasuja - Bosch czy Valeo ?


radzisz22

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciałem zamontować do swojej a4 rocznik 97 lampy po lifcie kupiłem obie oryginały, zależało mi na tym aby były oryginały i mam ogromny problem jedna lampa jest boscha 2 valeo i boscha jest wyższa czy będa pasować do megosamochodu ?valeo wiem że tak a boscha wizualnie wydaje się za wysoka zanim rozbiore stare lampy(mam boscha) wolałbym się upewnić proszę o odpowiedz i pozdrawiam

Nazywaj poprawnie tematy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jest za wysoka to nie będzie pasowac.....

ps. skąd kupiłeś wtyczki do lamp valeo (od boscha nie pasują i trzeba kombinować)??[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2008, 22:09 _________________________________________________wogóle Bosch robił lampy poliftowe do b5? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma lamp zesplonych boscha. sa tylko Valeo albo zamienniki np Depo. Bosche byly po I lifcie czyli od 97 roku i to nie byly lampy zespolone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam no o to chodzi że robił i mi nie pasuje co prawda jest tyle luzu że da sie włożyxc palec przy starych boscha a valeo sa takiej samej wielkości ale boscha sa jakby na styk i chce sie upewnić aby mi nie rozwaliło lampy tej boscha np na wyboju jak bedzie spasowane co do mm bosch robił lampy po lifcie dla zainteresowanych jak ktoś nie wierzy moge wysłać zdjecia prosze o szybka odpowiedz bo chce założyc nowe lampiony do ksenonków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, zrob prosze zdjecia, nigdy sie nie spotkalem z lampa boscha po lifcie. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sa po lifcie też boscha a co do wczesniejszych nie zespolonych tez byly boscha i je mam chodzi o to że ta lampa boscha po lifcie jest wyższa aniżeli valeo

a oto dowód http://www.allegro.pl/item355141110_lampa_przednia_lewa_a4_lifting_99_00r.html#photo

hmm, allegro ma być tym dowodem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejke ktos przekleil. Dokladnie taka sama mialem na przedliftowych.. :naughty:

Sprawdz czy nie ma gdzies wyryte na kloszu "valeo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam przejrzałem dokładnie lampę na przednim kloszu jest wyryte bosch z tyły tam gdzie idą żarówki też jest wyryte bosch i naklejka oryginalna boscha z rocznika 99 także proszę o pomoc bo lampa to pełen oryginal wyglada identycznie co valeo ale jest wyższa i nie wiekm czy da sie ja włożyć a ciezko jest zmierzyć na błotniku prosze o odp i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest wyższa i nie wiekm czy da sie ja włożyć a ciezko jest zmierzyć na błotniku prosze o odp i pozdrawiam

Bardzo ciezka sprawa. jak widzisz forumowiecze pierwszy raz sie z takim przypadkiem spotykaja. ja rowniez. przejrzalem szybko zachodnie strony teraz i tez nic takiego nie znalazlem. musisz pomyslec jak ja tam wlozyc moze cos podlozyc pod uszy? moze cos wyrezac. pomysl. nic nie pomozemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, na twoim miejscu kupilbym druga lampe tez valeo, skoro mowisz ze roznia sie wysokoscia, to auto moze wygladac smiesznie, nie ma co kombinowac. Jakbys mial obie lampy bosch to jak najbardziej, rezalbym ale jak jedna masz valeo a druga boscha to nie ma sensu. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez ta lampa nawet nie wyglada jest zniszczona prawdopodobnie mycie odblysnika mało da , i prawdopodobnie jest to lampa z nietypowego a4 a jedeynym takiem jest rs4 ktory to ma inny pas przedni i inne blotniki jest szersza ale to tylko domniemania moje , a tak mna margonesie co ci strzeliło kupowac takiego pascia ja lampy valeo od 250 zł sprzedaje, zamienniki nowe mogles kpl juz kupic za 500 zł tearz wydasz x2 bo tej lampy nie zamontujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napewno jest lampa z chińskiej podróby A4 :kox:

Panowie a w Passacie B5 przedliftowym to jakie soczewki były? Bo przecież są jakieś... Mi to właśnie pod passata podchodzi, a naklejka doklejona... :mysli: ale zespolone??? :mysli: Dziwne to... Szukaj drugiej ori valeo, a tą sprzedaj, tylko musisz się dowiedzieć z jakiego autka pochodzi bo z A4 bankowo nie :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...