Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z odpowietrzeniem po wymianie termostatu


Fr0styyy.

Rekomendowane odpowiedzi

To była ironia :banan:

Z 3l G12+ wychodzi 6l płynu a mam jeszcze 1l G12+ zapasowy :naughty:

Termostat BEHR z zeszlifowanymi znaczkami AUDI / VW i numerem części kupiony w Ełku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frostyyy a odnośnie tej fontanny to ona pojawia się dopiero na wyższych obrotach ? bo ja o tym zapomniałem i sprawdziłem to na jałowym bez gazu i wtedy nie było fontanny tylko delikatnie płyn sobie wyciekał, a ogrzewanie działa ale słabo :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak na filmiku jest to na jałowych obrotach, takiej długiej nogi nie mam, żeby spod maski do kabiny nią sięgnąć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój termostat też idzie na gwarancje cały czas otwarty porażka:facepalm: ma dopiero 2 miesiące :kwasny:

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

pewnie chiński by dłużej wytrzymał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój termostat też idzie na gwarancje cały czas otwarty porażka:facepalm: ma dopiero 2 miesiące :kwasny:

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

pewnie chiński by dłużej wytrzymał

Też ten z Ełku masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój termostat też idzie na gwarancje cały czas otwarty porażka:facepalm: ma dopiero 2 miesiące :kwasny:

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

pewnie chiński by dłużej wytrzymał

Też ten z Ełku masz?

ja mam ten ale na nim też pisze BEHERT i numery oryginalne zeszlifowane są

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

Punto ma z 99 r i tam siedzi ori termostat i nic się z nim nie dzieje a to fiat a tu w audi z nim same problemy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez kupilem ten w Ełku i wszystko elegancko...

Temp trzyma, tylko nie mam kiedy odpowietrzyc bo praca od rana do wieczora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie daje Wam do myślenia że mogliście kupić jakiś wybrakowany towar/ odpad. Cena znacznie niżasza niż w aso i piłowane znaczki daje to do myślenia :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie chyba wszystko wróciło do normy, zrobiłem transfuzję płynu chłodniczego, odpowietrzyłem początkowo nic nie leciało a w pewnej chwili jak trysnęło to pół silnika mi zalało ta fontanna odbijała się od maski i póki co cały dzień ciepełko zobaczę jeszcze jutro robię trasę 700km to się wyjaśni na 100% :decayed:

---------- Post dopisany 28-01-2013 at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany 24-01-2013 at 23:31 ----------

i kapa dalej to grzeje choćby chciało, a nie mogło - moje spostrzeżenia z tego węża z którego ma tryskać fontanna płyn nie leci jednostajnie tzn raz leci jak szalony, a raz wcale czyli układ cały czas się zapowietrza ? ma ktoś jakieś sugestie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że łapie lewe powietrze. Króciec z tyłu tam gdzie wchodzi czujnik temp G62 jest szczelny i nie cieknie? Płynu nie ubywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płynu nie ubywa przynajmniej po ostatnim 1kkm nic nie uleciało :disgust:

---------- Post dopisany 29-01-2013 at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany 28-01-2013 at 23:11 ----------

i bądź tu mądry dziś hajcung na maxa w aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miszka, dobre kabarety, u mnie to samo, niby odpowietrzony a nie leci cieple powietrze, frosty widzial filmik, leci fontanna z weza gornego z nagrzewnicy i d*pa.

A jeszcze mam wielka prosbe, ktos moze mi pokazac gdzie znajduje sie ten króciec przez ktory moze ubywac plyn i przez ktory moze lapac lewe powietrze? Sprawdzilbym sobie profilaktycznie tylko nie wiem gdzie on sie znajduje, b6 - 1.8T. Jakas fotka czy schemat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu bloku tam gdzie czujnik temp. jest.

WfDZUQFl.png

32 itd. ten plastik.

Nie jest dokładnie napisany nr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...