Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Stan na dziś:

IMG_1267.JPG

IMG_1273.JPG

IMG_1277.JPG

IMG_1281.JPG

Tak wiem koza i małe koło :facepalm:

:grin:

Opublikowano

Ładna koza na małym kole :decayed:

wysłane z htc

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

:wink:

wysłane z htc

Opublikowano

Ale że ramki klubowe założyłeś? :whistling:

:polew::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Nie no wyciaglem kamyczek z bierznika. Nie zauważyłeś????:shock3:

Opublikowano

szybko zalatwiony temat z lampami :decayed: po zmianie roznica kosmos nie? jak Ci sie znudzi to przyciemnij sobie pasek bialy tez fajnie wyglada :wink:

PS. Polifty na przód ! bede mial na sprzedaż chyba :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No tyl uwazam juz za wystarczajcy. Teraz trzeba sie morda zajac.

Dzieki za ten link z ledami.

Plan jest w najblizszym czasie scalic dokladki przod tyl i walnac to w kolor

Opublikowano

Kurde od zawsze choruje na ledy tylne :3 kosa te lampeczki :D kolo tez ladne, ale małe :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Z czasem bedzie cos wiekszego

Opublikowano

Najlepsze lampy do sedana w B5 chodz ja wolał bym wersje z dymionym kierunkiem. Jeszcze tylko na przód polifty lampy i ledy w rejstracje daj :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Najlepsze lampy do sedana w B5 chodz ja wolał bym wersje z dymionym kierunkiem. Jeszcze tylko na przód polifty lampy i ledy w rejstracje daj :decayed:

W dobrym prajsie trafily sie takie używki. Od dawna na nie polowalem. Co ciekawe z poczatkiem roku cena wzrosla zamiast spasc. Innej choinki nie chcialem.

Co do ledow w rejke musze zanabyc tylko cos dobrego co by nie mrugalo

Opublikowano

Noo wygladaja rewelacyjnie :D no to wkladaj wieksze kolo i bedzie git. Lampy przod polift jaknajbardziej na plus ;D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Kupowalem u nich wlasnie cale wnetrze

Auto idzie pod młotek.

Cena jeszcze nie ustalona. Niech trafi (mam nadzieję) w lepsze ręce.

Stojące auto się niszczy :facepalm: a do celów firmowych mi za małe. Szkoda, bo kupa kasy i serca wpakowane.

Tak oto się kurzy przed blokiem

IMG-20140913-WA0008.jpeg

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

To musisz Horny garaż wynająć i wstawić :D i po problemie.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

To musisz Horny garaż wynająć i wstawić :D i po problemie.

Szukam od roku :decayed:

A co mi tam. Na nowy sezon:

IMG_20141218_203103.jpg

In progres...

Opublikowano

Szukałem ostatnio ale nie znalazłem eSowej, farciarz! :D

Opublikowano
  • Autor

Szukałem ostatnio ale nie znalazłem eSowej, farciarz! :D

A przypomnieć Ci o xenonie ?? :P

Opublikowano

jak dla mnie zderzak esowy na przód do tego dokładka z cupry i tak jak pisałeś spawanie dokładki z tylu i w kolor będzie mega :kox:

Opublikowano
  • Autor

jak dla mnie zderzak esowy na przód do tego dokładka z cupry i tak jak pisałeś spawanie dokładki z tylu i w kolor będzie mega :kox:

:decayed:

Opublikowano

Horny, a jednak inwestujesz :decayed:

Jeszcze do tego jakieś progi ogarnij :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.