Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Panowie a sam radar ten w zderzaku jest inny w polifcie ? czy tylko mocowanie jego jest inne ?

Radar jest inny oraz mocowanie :hi:

Opublikowano

Panowie a sam radar ten w zderzaku jest inny w polifcie ? czy tylko mocowanie jego jest inne ?

Radar jest inny oraz mocowanie :hi:
Dzięki a masz na wylocie numer radaru ?
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czy zmiana licznika jest konieczna, jeśli ma się już kolor?

Opublikowano

To jeszcze tylko pytanie czy to w ogóle będzie do ogarnięcia.

Mam zrobionego lifta, więc musi być poliftowy radar?

Nie będzie problemów z komunikacją w przedlifcie?

Gateway już jest, zostają manetki z taśmą?

Opublikowano

To jeszcze tylko pytanie czy to w ogóle będzie do ogarnięcia.

Mam zrobionego lifta, więc musi być poliftowy radar?

Nie będzie problemów z komunikacją w przedlifcie?

Gateway już jest, zostają manetki z taśmą?

rekomenduję uchwyt radau poliftowy ( aby dopasowąc fizycznie) a Radar przedliftowy (aby dopasowąć systemowo do posiadanego Gateway'a oczywiście w wersji High)

i przeczytać ze zrozumienim cały wątek minimum ze dwa razy... powodzenia

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, mam problem z radarem tego typu, że nie dzia wcale, a vcds pokazuje błąd: '00003 - Sterownik uszkodzony''.

Najdziwniejsze jest to ze godzina i data zapisania błędu jest taka sama jak gdy miało miejsce robienie korekty oprogramowania silnika, tj miedzy pierwsza a druga korektą softu (patrząc po godzinach zapisanych w komputerze hamowni). Sterownik silnika był wyjmowany kilka razy i zmiana oprogramowania odbywała się 'na stole'.

Moje pytanie brzmi, czy to miało jakiś związek z powstaniem tego błędu czy jest to poprostu zbieg okoliczności ?

Gdzie szukać przyczyny powstania tego problemu?

Czy dobrze rozumiem ze do wymiany jest cały sterownik z radarem który jest przy zderzaku ?

Samochód: A4 B8 lift 3.0TDi Q

Dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam

Edytowane przez marek750

Opublikowano

A gdzie był robiony program ?

juz nie pierwszy taki przypadek słysze :hi:

A jednak... :(

W firmie w Kobiórze (woj Śląskie), nazwy nie będę podawać żeby antyreklamy nie robic.

Jakieś rady co dalej robic ?

Edytowane przez marek750

Opublikowano

Ehhh :(

Ciekawe co mi powie tuner jak będę sie domagać naprawy tego.. -.-

Doradzisz jak sprawdzić legalność pochodzenia takiego sterownika podczas zakupu ?

Powiedz jeszcze, sterownik sie uszkodził poprzez grzebanie w sterowniku czy od pomiarów na hamowni?

Dodam ze raz lub dwa, miało miejsce ze system radaru w pewnym momencie podczas pierwszego hamowania uruchomił alarm i hamulce w samochodzie, ze względu ze przed samochodem była dmuchawa.

Opublikowano

A jaki masz numer ?

Wedlug vcdsa: 8K0907561B

Opublikowano
  • Autor

Ehhh :(

Powiedz jeszcze, sterownik sie uszkodził poprzez grzebanie w sterowniku czy od pomiarów na hamowni?

od pomiaru :hi:zbyt blisko była przeszkoda i sterownik zeswirował

A jaki masz numer ?

Wedlug vcdsa: 8K0907561B

to takiego szukaj, spisz sobie kodowanie ze starego sterownika.

Opublikowano

Niezły pasztet :/

Wnioskuje ze naprawić sie go nie da :(

Jak wyglada sprawa z kupnem nowego? Ochronę komponentu jak sie zakłada ?

Opublikowano
  • Autor

Niezły pasztet :/

Wnioskuje ze naprawić sie go nie da :(

Moze sie da ...tego nie wiem

Masz bład 003 , pasuje sprawdzić czy jest dostępna aktualizacja oprogramowania dla tego modułu sterownika

jedz do kumatego goscia info PW :hi:

Opublikowano

W oryginalnych zestawach flash'y nie ma zadnych plikow aktualizacyjnych do radaru.

Wedlug mnie niestety tylko wymiana ,po wymianie trzeba usunac ochrone i prawdopodobnie do zrobienia bedzie jeszcze kalibracja.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie.

Takie pytanko.

Czy da radę zainstalować w naszych autach przełącznik zespolony o nr:

8K0953568M

lub

4G8953502AG

?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam pytanie czy sterownik silnika z końcówką 022ML przyjmie kodowanie ?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Tak się składa że po wejściu w engine nie mogę wejść w codinghelpers bo komunikat o błędzie że nie można aktywować .

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Dnia 19.01.2017 o 14:04, tomo.td napisał:

Panowie.

Takie pytanko.

Czy da radę zainstalować w naszych autach przełącznik zespolony o nr:

8K0953568M

lub

4G8953502AG

?


Do twojego auta da sie

52 minuty temu, devilosek napisał:

Mam pytanie czy sterownik silnika z końcówką 022ML przyjmie kodowanie ?


 

a probowałes ?
 

przegląd list Jakie SW działa / nie działa z ACC.

HW dla wszystkich poniżej: 03L 906 022 B

SW bez wsparcia ACC:

03L 906 022 B

SW z obsługą ACC:

03L 906 022 MJ

03L 906 022 JM

03L 906 022 MQ / MR (CAHA)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.