Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To zakodowałeś sobie 3.0TDI bez haka :)

Podłącz coś do gniazda haka i odpal ACC ;)

Opublikowano

Hex 0079b9 to dec 31161 czyli z hakiem(1 na końcu). Po zdjęciu CP działa Ok, póki co nie będę kombinował z kodowaniem. Udało się bez kalibracji 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam problem z ACC zmieniłem zawieszeniena na gwintowane i ACC stracił kalibracje czy orientuje się czy zrobię to gdzieś na Śląsku czy tylko ASO

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, lunatick napisał:

Mam problem z ACC zmieniłem zawieszeniena na gwintowane i ACC stracił kalibracje czy orientuje się czy zrobię to gdzieś na Śląsku czy tylko ASO


Raczej o takie rzeczy szybciej odpowiedz dostaniesz na SPOTACH SLASKICH , Szukam serwisu .....a nie tu ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Mam polifta z fabrycznym ACC. Czy to normalne że jak jadę za autem które zatrzymuje się, to po dojechaniu do niego, ACC wyłącza się i towarzyszy temu ostrzeżenie o bliskości poprzedzającego auta? Jak w takim razie używać ACC w korku, skoro on się wyłącza? 

Opublikowano

ACC wyłącza się poniżej prędkości 20km/h. Nie jest to system do jazdy w korku. W nowych a4 acc jest chyba z opcja stop&go

Opublikowano

Mam system start/stop. Czy w aucie z ACC z 2014 roku można jakoś aktywować asystenta jazdy w korku? 

Edytowane przez juber1981

Opublikowano
4 godziny temu, juber1981 napisał:

Mam system start/stop. Czy w aucie z ACC z 2014 roku można jakoś aktywować asystenta jazdy w korku? 

Tak jak napisał M4RK0, aktywny tempomat w A4 B8 nie działa poniżej pewnej prędkości i dlatego nie można nic aktywować żeby dojeżdżał do poprzedzającego auta w korku, taka funkcja pojawiła się dopiero w B9.

Opublikowano

Start/stop to inny system- wyłącza tylko silnik podczas postoju

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie szukam zegarów do radaru i do A4 nie ma na alledrogo prawie wogóle albo ceny z kosmosu i tu moje pytanie czy mogę zakładać z A5 bo są bardziej dostępne i w przystępnej cenie. Interesują mnie zegary poliftowe. Oczywiście wiem że muszę patrzeć czy są do diesela i kilometry zamiast mil.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam, dziś zauważyłem ze przestał mi działać ACC. Radar mam oryginalnie zamontowany (tzn przy zakupie w salonie już był ). Zaznacze ze do tej pory nie miałem z nim problemów. W poniedziałek podjadę do mechanika żeby zczytał błędy. Moje pytanie to: co może być przyczyną ze radar przestał działać? Czy może obecna pogoda? Za dużo soli na drodze? Może któraś z części jest bardziej podatna na uszkodzenia?  Jeśli ma ktoś jakiś pomysł to chętnie wysłucham. Mój samochód to a4 b8 2010 rok 2.0 tdi avant 

Opublikowano

Mi się pokazuje acc blocked jak pada deszcz, śnieg i się ubrudzi radar. zdarza się to dosyć czesto- tez tak macie czy to kwestia kalibracji na granicy błędu? Udało mi się założyć acc bez kalibracji w aso. 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie, wrzucał ktoś radar z Q5 8R0907561 do A4?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie

Małe szybkie pytanie.

ACC założone, CP ściągnięte, wszystko śmiga oprócz jednego nie mam menu w MMI 3G+

Jest tylko wyszarzona pozycja, a jak chcę w nią wejść to wyświetla się komunikat "Wybrany system chwilowo niedostępny"

ACC na drodze działa bez problemów.

 

Opublikowano
52 minuty temu, wrclaguna napisał:

KODOWANE było w 5F ?  GREEN MENU

Tak, chyba że coś tam pokopałem.

Można prosić, co dokładnie w zielonym menu powinno być?

 

 

Edytowane przez tomo.td

Opublikowano

Nie wiem jak to się dzieje.

Wczoraj nie działało, dziś śmiga, a nie robiłem nic.

Grzegorz dzięki za zaangażowanie.

IMG_20190516_215009.jpg

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Pomoże ktoś jak zamontować acc w wersji po lifcie 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.