Skocz do zawartości
IGNOROWANY

bagażnik dachowy do sedana


DraKio

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie odnosnie bagaznika dachowego do a4 sedan :)

czy trzeba coś przerabiac by zamontowac taki bagaznik?

http://img07.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/32/02/80/2932028063

czy trzeba zdemontowac tą listwe co leci wzdłuż dachu przy slupku?

nigdy nie mialem z czyms takim doczyniena :)

jak bedzie sie prezentowala a4 z takim czyms na dachu prosze o opinie i porady:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co pokazałeś na zdjęciu będzie pasowało bez problemu. Zakładasz dokręcasz i masz. Co do wyglądu to hmmm jak dla mnie wyglądać będzie brzydko. Jak będziesz używał sporadycznie to nie ma problemu jak cały czas na aucie będzie to masakra. Kupując bagażnik musisz sprawdzić czy pasuje do twojego modelu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sie kur.. znacie. Kup belki ori do b5. Ja kupilem za 200zl i jestem zadowolony. Auto wyglada zacnie, zakladam tylko wtedy kiedy rowery przewoze, jedyny minus to ze same belki lekko hucza od 80km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie powinny miec z boku maskownic na elementy mocowania, bo dosc nieestetycznie to wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem takie:

Relingi , bagazniki,belki dachowe AUDI 100 A6 (2935173271) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

to są ori do B5. w sedanach masz nawet strzałki w progach drzwi gdzie takie belki umiescic.

te co pokazales to jakiś uniwersanly badziew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chłopaki mam problem z montażem tylnej belki bagażnika ORI. Przednią zakładam dokrecam śruby i trzyma bez problemy natomiast tylna jak dociągam śruby to zeskakuje z tej wnęki gdzie jest wskazane miejsce jej lokalizacji. Czy jest jakis knif na montaz tego bagaznika albo co? Bo nawet jak uda mi sie to chwycic i tak belka trzyma sie nie zbyt stabilnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...