Skocz do zawartości
IGNOROWANY

flansza pod map sensor


wodi87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy wie ktoś gdzie można dostać flansze pod map sensor a może ktoś wie kto może wykonac to mocowanie pod ten czujni

k w kawałku rury pod fmic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie cudo to sam wyrezałem,kawałek rurki i podstawka

jak znajdę to fotkę podeślę a jutro w razie co mogę też wymiary dać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zalatwilem od kolegi z forum Olovski wytoczona idealnie na wymiar zero problemów z montarzem wszystko idealnie pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sle chodzi mi cos takiego zeby bylo juz w kawalku rury wspawane juz czyli Olvoski z forum takie cos moze wykonac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytaj kolege z forum o nicku Bakus. Nn zrobil wiele FMIC i podejrzewam, ze zrobienie kawalka rurki z mocowaniem na czujnik nie bedzie problemem w przystepnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ten czujnik mnie ogranicza na allegro jest cale orurowanie ale pasuje do aeb bo wlasnie nie ma tego czujnika a orurowanie kosztuje 499zl a cale zestawy na allegro chodza po 1500zl tu znalazlem ciekawy

same orurowanie myslalem zeby poprostu kupic cale orurowanie i wpawac tam ten czujnik...

INTERCOOLER PIPING KIT AUDI A4 B5 VW PASSAT 5 1,8T (2878392669) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

zestaw

INTERCOOLER AUDI A4 B6 VW PASSAT B5 3BG 1,8T (2910562901) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z czego to orurowanie bo w pierwszej aukcji piszą coś o aluminium jak tak to sobie odpusc bo zacznie szybko sniedziec i będzie tragicznie wyglądać. Jak chcesz dolot to tylko nierdzewka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodi 87, jak nie potafisz sam spawać to zagadaj do kolegi Bakusia on Ci zrobi z nierdzewki rurke z gniazdem, a generalnie polecam oddanie auto do zrobienia bo mimo wszytko zrobienie FMICA to nie tak hop siup i 5min roboty. To fajnie wygląda na zdjęciach, ale jak nidy tego nie robiłeś i nie jestes manualnie sprawny, nie masz warsztatu z narzedziami to możesz się niezle na wkurzać, albo mieć unieruchomione auto na dluższy czas. Biorąc pod uwage ile jest miejsc, w których trzeba dopasowywać orurowanie na styk to może się okazać, że to będą naprawde dobrze wydane pieniądze. Ja robilem od razu TIP i FMIC i szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrafie tylko poprostu potrzebuje tej flanszy pod czujnik fmic zamówiony orurowanie też he :-P i działamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem orurowanie dedykowane do a4 aeb bez map sensora zamowilem u kolegi z forum rurke 20cm z flansza pod map sensor rure ktora idzie od przepistnicy do intercoolera przecielam na prostym odcinku w sume i tak musialem bo troche nie pasowalo orurowanie plus icek 18cm pasuje idealnie od strony trubo do ic nic nie trzeba przerabiac tez pasuje idealnie co do halogenow trzeba wyciagna reluacje i ustawic wszystko na stale jakas srubeczka i jest gitara:)

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ----------

orurowanie kupilem na allegro wyszlo mnie 380zl aluniniowe na fakture xD ten caly zestaw

f3373d3ca374fe9am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopie temat . Rozchodzi sie o map sensor w a3 1.8t AJQ i teraz pytanie bo flansze pod map sobie sam dorobie , cały zestaw rur ,złączek silikonowych i obejm mam z fmic.pl ale odkupilem go od czlowieka ktory nie mial map sensora. Zauważylem w internetach ze sa dwie średnice 12 i 18 mm jaki ja moge miec czujnik . ?? I jak to jest z jego wspawaniem gdzie go sie montuje bo ori siedzi w ic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...