Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi od BMW X5 do B6


kris_91

Rekomendowane odpowiedzi

może felga zaczyna być oklepana ale i tak wyglada :thumbup1: dystanse podeszy bezproblemowo ?

Muszę jeszcze dokupić pierścienie centrujące bo na dystansach pierścień jest trochę mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak leży 10J z tylu z dystansem 15mm ale musi byc 20mm bo pod ten rozstaw 20mm to minimum. Chyba bedzie trzeba blotniki troche wypchnac...

793671_480495108654258_772664752_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz tu błotnik wyciągany w b5 ?

Ja nic nie robiłem.A nie widać żeby było coś grzebane.Opona 215/35/19 myślę że będzie ok.Z przodu mam lekko ranty pozaginane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bał bym się rozpędzić więcej niż do 100km/h na tych waszych wynalazkach do mocowania kół :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bał bym się rozpędzić więcej niż do 100km/h na tych waszych wynalazkach do mocowania kół :decayed::grin:

Takie jak to nazwałeś wynalazki stosują także koncerny, jako dystanse poszerzające oś [nie przelotowe], a wykonane przez firmy zajmujące się takimi sprawami są solidne, a nie wykonane u pana stasia w szopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bał bym się rozpędzić więcej niż do 100km/h na tych waszych wynalazkach do mocowania kół :decayed::grin:

Takie jak to nazwałeś wynalazki stosują także koncerny, jako dystanse poszerzające oś [nie przelotowe], a wykonane przez firmy zajmujące się takimi sprawami są solidne, a nie wykonane u pana stasia w szopie.

Pokaż diagnoście na przeglądzie tak zamocowane koła, ciekawe czy Ci podstempluje dowód :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na tych kolach na przeglad nikt nie pojedzie bo raz ze opona naciagnieta a dwa ze wystaja:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem że będą na takich kołach jeździć, a oni zakładają je i będą na nie patrzeć :decayed::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bał bym się rozpędzić więcej niż do 100km/h na tych waszych wynalazkach do mocowania kół :decayed::grin:

Na takich jak to nazwales "wynalazkach" jezdza policyjne alfy 159.

Wysyłane z mojego GT-I9070P za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż diagnoście na przeglądzie tak zamocowane koła, ciekawe czy Ci podstempluje dowód :decayed:

Co prawda nie mam adapterów, ale byłem jakoś 2tyg temu na przeglądzie i ledwo wjechałem na rolki - dosłownie mm ;D koleś tylko zapytał po co komu tak niskie auto [hahahha padłem], obejrzał całe na około , sprawdził hamulce, i czas na luzy, a tu zonk podnośnik nie wchodzi, więc zdębiał i podstemplował bez zająknięcia, a na lekko wystające z tyłu kola nawet nie spojrzał, więc powiedz mi kto będzie patrzył na jakieś adaptery jak tu ma taka zagwozdkę :grin: serwis w aso vw :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bał bym się rozpędzić więcej niż do 100km/h na tych waszych wynalazkach do mocowania kół :decayed::grin:

Na takich jak to nazwales "wynalazkach" jezdza policyjne alfy 159.

I gubią koła :-). Poniżej link na ten temat.

Od nowych radiowozów odpadają koła! - Wiadomości (ciekawostki) - Motoryzacja w INTERIA.PL - auta, motocykle, samochody osobowe, auto moto. Wybierz najlepszy samochód lub motocykl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bał bym się rozpędzić więcej niż do 100km/h na tych waszych wynalazkach do mocowania kół :decayed::grin:

Na takich jak to nazwales "wynalazkach" jezdza policyjne alfy 159.

I gubią koła :-). Poniżej link na ten temat.

Od nowych radiowozów odpadają koła! - Wiadomości (ciekawostki) - Motoryzacja w INTERIA.PL - auta, motocykle, samochody osobowe, auto moto. Wybierz najlepszy samochód lub motocykl

Nie wadliwe mocowanie stalowych felg, jak sugerowano w dzisiejszym >>Dzienniku Gazecie Prawnej<<, a uszkodzenie felgi w wyniku niewłaściwej eksploatacji było przyczyną wymiany koła w samochodzie alfa romeo 159, użytkowanym przez policjantów w Starych Babicach. Sprawę bardzo wnikliwie zbadano i nie ma podstaw, by nawet sugerować, iż użytkowanie aut alfa romeo 159 ze stalowymi felgami może zagrażać życiu funkcjonariuszy. Do tej pory policyjne alfy są użytkowane w 11 województwach i tylko w tym jednym, jedynym przypadku stwierdzono uszkodzenie felgi - co warto jeszcze raz podkreślić: na skutek uderzenia nią w przeszkodę

Ale nie ma co odbiegać od wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak auta mają służyć do lansu, to dystansy i inne cuda są do przyjęcia, jeżeli mają śmigać szybko i bezpiecznie, to te wynalazki plus obniżone na maksa zawiasy, dziewiętnastocalowe koła, to na polskich drogach jakieś nieporozumienie :facepalm::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak auta mają służyć do lansu, to dystansy i inne cuda są do przyjęcia, jeżeli mają śmigać szybko i bezpiecznie, to te wynalazki plus obniżone na maksa zawiasy, dziewiętnastocalowe koła, to na polskich drogach jakieś nieporozumienie :facepalm::whistling:

Sory ale nie widzę sensu abyś się dalej udzielał w takim wątku, nie rozumiesz tego klimatu to zachowaj to dla siebie, a nawiązując do "szybkiego śmigania" to właśnie takie typy sieją spustoszenie na drogach niż obniżone auta na 19" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...