Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Opony 225/40/18 - prośba o doradzenie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie

Wiosna tuż tuż i czeka mnie zakup opon macie może jakieś doświadczenia??

Może coś doradzicie??

Opublikowano

najlepiej kup gumowe podobno sie dobrze trzymają drogi :grin:

Tak na powaznie ja polecam Barum bravuris 2 grupa continental cena okazyjna zresztą chyba juz to komuś mówiłem :eusathink::wink:

Opublikowano

Tu masz cały wątek o oponach letnich. http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/opony-letnie-polecacie-3779/

Czytania aż głowa boli. Ja na sezon letni zdecydowałem się na Vredestein sessanta.:wink:

Opublikowano

Ja testuje w tym sezonie TOYO PROXES T1R do tej pory jezdziłem na BRIDGESTONE RE050 powiem tylko tyle że te opony godne polecenia komfort zajeb...cichutka nie śliska trzyma się jak przyklejona tylko cena odstrasza za 235/45/17

Opublikowano

Toto proces t1r miałem juz założone na starej hondzie, mięsa może było 5mm a przyczepność swietna. Polecam Toyo

Opublikowano
Vredestein sessanta.:wink:

:thumbup1: jezdzilem na nich i polecam

Opublikowano

Ja mam Pirelli Cinturato P7 i polecam.

Opublikowano

Ja zakupiłem 4 sztuki federal ss 595 evo, z nadejściem wiosny okaże się co są warte.

Opublikowano
Vredestein sessanta.:wink:

:thumbup1: jezdzilem na nich i polecam

Również zakupiłem takie kapcie na lato w rozmiarze 235/40 R18 . Leżą w garażu czekają na rozropy. :naughty:

Opublikowano

Widzę że dużo osób wybiera sessante. Oby opinie o tej oponie nie były wyssane z palca, ale już nie długo i wylądują na feldze a potem na aucie :banan:

Opublikowano
  • Autor

Mi teraz gościu zaproponował Fulda bieżnik prawie nowa jeszcze są napisy na niej i się wacham. W 300 zł za sztukę chce

Opublikowano

a powiedz mi jaka masz moc w swoim autku ?

Opublikowano

miałem te verdesteiny o których piszecie i nie wiem co w nich rewelacyjnego, pojeździłem jeden sezon zmieniłem je bo w podrównaniu np do yokohamy advan sport która teraz upalam nie kleiły wcale, do tego dość wyraźnie je "słychać". Jeśli ktoś jeździ ekonomicznie i ma nie za mocne auto to jak najbardziej. Do agresywnej jazdy nie polecam. Właśnie też na wiosnę przesiadam się na 18" i zakładam albo yokohamy albo myśle o toyo..

Opublikowano

jak macie 130 kucyków albo jeszcze mniej to nie polecam 18"

waga felgi i szerokość opony robią z autka małego muła i nie ma komfortu ani radość z jazdy

jeżeli macie program i około 160 KM to ok

Opublikowano
  • Autor

Obecnie 130 za tydzień może dwa będzie około 150 może więcej zależy jak motor pozwoli

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------

miałem te verdesteiny o których piszecie i nie wiem co w nich rewelacyjnego, pojeździłem jeden sezon zmieniłem je bo w podrównaniu np do yokohamy advan sport która teraz upalam nie kleiły wcale, do tego dość wyraźnie je "słychać". Jeśli ktoś jeździ ekonomicznie i ma nie za mocne auto to jak najbardziej. Do agresywnej jazdy nie polecam. Właśnie też na wiosnę przesiadam się na 18" i zakładam albo yokohamy albo myśle o toyo..

a masz jakieś dojście do opon bo w moim przypadku wydanie około 2000 zł na opony się nie uśmiecha

Opublikowano

ja miałem uniroyal rainsport 2 225/45R18

opony trochę słyszałem ale na mokrej nawierzchni i i droga hamowania super

Opublikowano
  • Autor

Ale cenowo są drogie też miałem te opony kiedyś tylko ze 15 i bylem bardzo zadowolony

Opublikowano

szukaj okazji ;)

kupiłem nówki z magazynu z gwarancja 36 miesięcy za 1450 zł

kupiłem na początku 2012r z datą prod 4609

Opublikowano
  • Autor

No właśnie mam do kupienia opony Fulda podobno prawie nowe z opisami na biezniku jeszcze za 300 zł szt. Może ktoś jeździł na fuldach i może ocenić?

Opublikowano

Czy znajomi jeździli w życiu n 17/18? Niestety takie osoby mają najwięcej do powiedzenia w temacie dramatu jaki to cierpią każdego dnia właściciele aut z felgami 17+. Ja prześmigałem miniony sezon na 17. w poprzednim aucie miałem 15 i nie mam absolutnie żadnych negatywnych odczuć po przesiadce na 17. Wręcz przeciwnie, na lato już czekają 18, a 17 dostaną na następną zimę nowe opony :)

Albo inaczej, spróbuj na wiosnę jak się jeździ, bo chyba jeszcze resztki opon masz. Później zadecydujesz w którą stronę pójść.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.