Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] A4 TDI *wirusik 173PS* Fela 18" zakupiona


audia4s4

Rekomendowane odpowiedzi

Audi A4 2002rok 1.9 TDi ( AWX ) 131ps , Auto posiada EL.szyby, radio chorus, Trójramienna kiera, skórzana gałka, Jasne wnętrze, Drewniane wykończenia, Grzane fotele,Pakiet oświetlenie,Przednie dywaniki od Porsche,Obecnie jest na PL blachach,Planuje fele od A8 te chromowane

Pq1Q9Ds0.jpgPq1Q9NqA.jpgPq1Q9Xp9.jpgPq1Qa1or.jpgPq1Qa6nJ.jpgPq1QaFiJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się :)

i jasny środek też jest okej...

miłego użytkowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę zakładał osobnego wątku by się pochwalić moją audiną bo jest standardowa...

ale nawiąże tutaj: mam taki sam kolor jak kolega audia4s4 z tym że mam AYM, ciemne wnętrze i alu 16"

reszta prawie identyczna, i teraz do sedna:

wielu z was nakłania pozostałych do malowania nakładek w kolor, ale czy nie sądzicie że ten akurat kolor dobrze się prezentuje (w porównaniu z innymi kolorami) z czarnymi dokładkami? pomalowanie ich na szaro spowoduje że samochód bedzie IMO wyglądał mdło, myszkowato :embarrassed:

co koledzy na tę tezę? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielu z was nakłania pozostałych do malowania nakładek w kolor, ale czy nie sądzicie że ten akurat kolor dobrze się prezentuje (w porównaniu z innymi kolorami) z czarnymi dokładkami? pomalowanie ich na szaro spowoduje że samochód bedzie IMO wyglądał mdło, myszkowato

Osobiście razi mnie ten czarny plastik i nie zastanawiałbym się chwili.

Gleba + 17/18" i będzie luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna wersja :th:

wnętrze mam bardzo zblizone :>

no to szerokiej drogi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem auto od konusika :polew: mam teraz 173PS oczywiście potwierdzone hamownia,(wkrótce ukaże wykresik), tera to pocisk :kox: :kox: felge 18" zakupiłem taką jak tutaj http://moto.allegro.pl/item439531928_audi_rs6_alu_felgi_19_a4_s4_rs4_a8_s8.html#photo , teraz cos by sie przydało zrobić z zawiasem bo troche dziwnie wygląda na seryjnym przy tych kołach więc narazie jeżdze na 15' :kox: Jak tylko glebe zmontuje to zaraz wrzucam fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...