Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niepokojące stukanie przy odpalaniu - co to może być ?


chopin

Rekomendowane odpowiedzi

a mniej wiecej jaki koszt wchodzi w gre ? ile trzeba kaski przygotować jesli by to było to o czym piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt jednej sztuki w ASO to 113zł 97gr, ale możesz spokojnie w zwykłym sklepie motoryzacyjnym kupić. Będziesz potrzebował 8 szt. Numer OE to : 038 109 309C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderz to Marcina z forum, nick dzik, on Ci to wyceni. Ja brałem od niego szklanki w zeszłym tygodniu do AHFa 1,9 tdi. Wyszły po 17pln za szt, firmy INA. Myślę, że do pompowtrysków nie będzie jakoś strasznie drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podpowiedź , jutro postaram się jeszcze dla pewności umieścić filmik jak brachol przyjedzie w końcu wozem

---------- Post dopisany 17-01-2013 at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany 15-01-2013 at 23:21 ----------

na filmiku nie słychać tego o co pytałem , wiec trzeba cosik wymyśleć , albo musze lepszy sprzet do nagrywania złapać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo skocz do jakiegos w miare ogarnietego mechanika niech poslucha

szklanki stukaja w charakterystyczny sposob wiec nie jest to trudna usterka do zdiagnozowania

a jak mowisz ze stukaja nawet na cieplym silniku to w kazdej chwili auto moze ci stanac i koszty wzrosna bo procz szklanek bedzie trzeba wymienic np krzywke albo inne czesci

tak wiec nie zwlekaj bo czas nie jest twoim sprzymiezencem (ja tak czekalem jak mialem octavie i naprawa zamiast bodajze 1100 wyniosla ok 2000zl)

pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie przeszkadza Tobie że przez jakąś chwile stukają to śmigaj tak i nie zwracaj uwagi nic tam się nie stanie. A jeżeli jednak mocno dręczy to kup komplet szklanek na allegro INY wymień i po kłopocie ale robocizna też dojdzie nie taka mała aha i najlepiej kupować takie jakie montują od nowego czyli po np etce bo inne mogą być cięższe i będą pasować ale będą też stukać i tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duchu przeczytaj od poczatku temat

koledze stuka nawet gdy silnik cieply, wiec nie wprowadzaj kolegi w blad zeby dalej smigal bo daleko nie ujedzie

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzieki serdeczne za rady , a czy da rade jeszcze ogarnac coś vagiem? pytam ponieważ własnie dostałem od siemiana i bede mógł w końcu sam cos podziałać , bo wszedzie gdzie byłem to nikt nic po vagowaniu nie był w stanie powiedzieć , chyba ze jakies kijowe sprzety mieli ??

gdzie można sprawdzić te szklanki i co powinienem zrobić? dzieki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rob jak uwazasz wyrobione szklanki slychac i kazdy w miare ogarniety mechanik to wykryje

zamiast pisac juz dawno powiniennes byc u mechanika, ale to twoje auto i twoja decyzja tylko nie pisz potem ze auto nie chce zapalic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...