Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie Whysky na prezent?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jedz do Jastrzębiej Góry, w końcu masz tylko kawałek :grin:

Opublikowano

'where' Ty jesteś w Jastrzębiej :naughty:

Opublikowano

nie nie jestem, ale Ty z Pucka nie masz daleko

Opublikowano
pij mniej ale lepsze jakościowo trunki, właśnie moczę jęzora:

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRy0oMhiKFHPbePCCO1YRuZCxi3PD3IKNuzidwlGy89ivpBR9-zyQ

tylko u mnie w mieście lepszy trunek ze świeczka albo cena kosmos

od sylwka mnie wzieło na whisky, wcześniej piłem w weekendy latem tylko piwko

w zeszłym roku piłem brandy( metaxe lub martella) lub koniak ( hennesy) tylko raz zdarzyło mi sie upić i normalnie na drugi dzień miałem świt żywych trupów

w knajpie wole wypić 1 whisky niz kilka kolorowych drinków lub piwo

tylko cena whisky w lokalu masakra

Opublikowano

właśnie sie raczę...

c7e9668bcb8740dd.jpg

na jutro mam to: :wink:

e94fd15804997307med.jpg

Wasze zdrowie !!!!!!!!!!!!

Opublikowano

przeciez to zwykły osłabiony bimber te Whysky,,,na prezent kup cos powyzej 100zł np glenfidich , albo jwalker zcarny , ewentualnie grantsa szarego......chociaż Passport tez daje rade i połowe tańszy;P

wybierz sobie coś i Ci wysle mam tego sporo;P ehhe

sam_0584_1_min.jpg albo z pierwszego zdjecia po lewej stronie stoi Jack Daniels - bardzo ładna butelka(but pod spotem tez fajny ale u nas nie kupisz

dębowa 1l jest dobra na prezent sam_0587_1_min.jpg

Opublikowano

sporo ? :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

ładnie sie tez prezentuje absolut wraz z małymi widocznymi na górze , ewentualnie te male dębowe z jakaś 0.7 sam_0585_1_min.jpg sam_0586_2_min.jpg

---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ----------

devastation wiesz nie kazdy posiada wille za bańke i tysiace flach .......bardziej wchodze w te małe ....

Opublikowano

za bańke to nie ale za ponad dwie to tak :polew:

ale z tymi tysiacami to troche przesadziłes, troche... :wink:

Opublikowano

hehe czyli wszystko jasne ......

Opublikowano

tak na powaznie to mam ok 750 róznych butelek

duzo tuzów i mało spotykanych egzemplazy, 90% to szkockie malty

reszta to blendy, USA, troche Irlandii, Japonia, Kanada, dwie butelki z Belgii, Polska Starka itd itp

czesc jest stopniowo spozywana i uzupełniana, znaczna częśc jest lokatą kapitału

Opublikowano

devastation to nieźle naszczescie mam opanowanie w zakupowaniu i w sumie wole te małe .... dobra nie rozby smietnika koledzie w temacie ..ja polecam Jacka danielsa z 1szego zdjecia u moim 1szym poście ..bedzie najlepsza

Opublikowano
tak na powaznie to mam ok 750 róznych butelek

duzo tuzów i mało spotykanych egzemplazy, 90% to szkockie malty

reszta to blendy, USA, troche Irlandii, Japonia, Kanada, dwie butelki z Belgii, Polska Starka itd itp

czesc jest stopniowo spozywana i uzupełniana, znaczna częśc jest lokatą kapitału

niezła kolekcja :grin: , masz jakiegoś rekordziste w swojej kolekcji, ile lat już trzymasz jedna flaszke

z poprzednich postów wiem ze masz Starka 50

a cos starszego

Opublikowano

a ile czasu trzymasz jedna flaszke,

kiedys kupiłem 18 letnia whisky z zamiarem lezakowania przez kilka lat ale wypilismy w tym samym miesiacu

Opublikowano

też jestem ciekaw..

Opublikowano
też jestem ciekaw..

jakby dom sie palił to żona by wołała ratuje meble

a mąż pier..ol meble ratuj whisky

Opublikowano

nie bardzo rozumiem o co pytasz ?

tutaj nie chodzi o czas przetrzymywania, wiele butelek wraz z upływem czasu zyskuja na cenie

wiele mam otwartych i od czasu do czasu wracam do nich

Opublikowano

zapewne chodzi mu o to jaka masz najdłuzej ..neiwazne , ze to tanie wino za 3 zł czy bimber za 500zł ...ja np mam u siebie luksusowa z 1994 roku (majac 11 lat schowałem ja keidys (jak rodzice balowali ) juz nawet niepamietam dlaczego i tak do tej pory sie chowa czyli 19lat

Opublikowano

ja tez mam cos fajnego skitranego :whistling:

200 litrów czystego spirytusu w dębowej beczce zakopane 6m pod ziemią

lezy już 11 lat a ma tak lezec 25,

przepis został wziety z pewnej bardzo starej ksiązki

zobaczymy co z tego bedzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.