Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie Whysky na prezent?


SylverStone

Rekomendowane odpowiedzi

prawdziwą whisky pija sie czystą albo z odrobiną wody (kilka kropel)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piję tak jak mi smakuje a nie będę się meczył bo tak się powinno pić, bo to ma być przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest podstawowe pytanie: czy pije whisky soute czy z colą- jak soute możesz zainwestować w single malty np. Talisker, Glen Ord, Caol Ila- jeżeli z Colą to jakiś JW albo Balantyna ze szklankami bo nie ma sensu inwestować w droższy trunek.

No gdzie colę do whisky :facepalm:

każdy pije jak mu smakuje tyle tylko że do coli lać dobrą whisky czyli ponad Czerwonego Jasia czy Balantyny jest wyrzucaniem pieniędziy w błoto bo napój lepszym się dzięki temu nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie próbowałes to proponuje jeszcze snow grouse

http://www.dutyfreeshops.gr/files/products/resized/860272_1000x1000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos czegos szuka to zgłaszac sie do mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy pije jak mu smakuje tyle tylko że do coli lać dobrą whisky czyli ponad Czerwonego Jasia czy Balantyny jest wyrzucaniem pieniędziy w błoto bo napój lepszym się dzięki temu nie stanie.

Nie wiem jak wy możecie nie czuć różnicy pijąc z colą, ja jak wleje czerwonego J.W. to wypić tego nie mogę to samo tyczy się reszty dziadostwa i nawet cola nie jest w stanie zabić tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Wszelkie mieszanki supermarketowe typu Johny Walker czy Balantines odstaw na bok.

Jesli kolega lubi rzeczywiście smakować whisky to zainwestuj w dobry Single Malt: Glendronach, Ardbeg , Glenfarclas, Brora , Highland Park, Talimburg , Inchgower.

Jack Daniels to bourbon.

Jack Daniels nie jest bourbonem.

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ----------

Jak może byc burbon to, Jack Daniels Single Barrel napewno obdarowany będzie zadowolony :wink:

Jak wyżej :decayed:

TO NIE BOURBON :)

Dla zainteresowanych :

Jak sklasyfikować popularną whiskey Jack Daniel's - Kulinaria.Spryciarze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie próbowałes to proponuje jeszcze snow grouse

http://www.dutyfreeshops.gr/files/products/resized/860272_1000x1000.jpg

a jak cena za ten eliksir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys bylem na wakcjach na lanzarote no i siedze przy barze i pije jakas lokalne gowno zwnae whisky z lodem bo bylo goraca a obok siedzial szkot no i chwile pogadalismy a ze tez pil to cudo to zeszlismy na temat łych. No i z usmiechem mu mowie ze pewnie dla niego to co ja pije to profanacja , on sie usmiechnal i pyta mnie czy wiem z czym oni pija łyche, ja troche zdziwiony pytam glupio : with ice? - no , with cola -no , so with what? - more whisky :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak słowianie piją wódke

wstyd sie przyznac ale sam Soplice Wiśniową waliłem z gwinta jak soczek :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys bylem na wakcjach na lanzarote no i siedze przy barze i pije jakas lokalne gowno zwnae whisky z lodem bo bylo goraca a obok siedzial szkot no i chwile pogadalismy a ze tez pil to cudo to zeszlismy na temat łych. No i z usmiechem mu mowie ze pewnie dla niego to co ja pije to profanacja , on sie usmiechnal i pyta mnie czy wiem z czym oni pija łyche, ja troche zdziwiony pytam glupio : with ice? - no , with cola -no , so with what? - more whisky :))

whisky pija sie samo lub z niewielka iloscia wody aby uwolniło swoje aromaty

picie z colą to :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

lodu tez ie powinno sie dawac, no chyba że ktos chce sie nayebać

ale nie o to tutaj chodzi

dzisiaj próbowałem, w mojej skali od 1do 6 daje jej 6

http://www.whisky-online.com/images/products/4487-6577balvenie14yearoldbox.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem temat to stwierdziłem ze zapytam bo mam w barku ale nie było okazji żeby otworzyć coś takiego "glenfiddich" 12 letnia próbował ktoś tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawowy Glenfiddich, ale produkt jak najbardziej ok

http://4.bp.blogspot.com/-ijezyrINPYk/T3QHW1PWHJI/AAAAAAAAA5w/AFMBkhvmNn8/s1600/glenfiddich_12yo.jpg

sa 12, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 25, 30, 50 i 70

do tego limintowane edycje, jest tego dostyc sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co polecicie na początek dla kogoś kto chciałby czegoś więcej niż Johnnie Walker z takich w miarę łagodnych na początek?

devastation masz jakąś butelczynę na sprzedaż? :whistling: Próbowałem ostatnio w marketach coś dla siebie wyszukać ale wszędzie tylko J.W., J.D. albo Grant's...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...