Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwny przypadek bicia na kierownicy zagadka nie do rozwiazania


vauxhall95

Rekomendowane odpowiedzi

Patryk i to był przegub? U mnie pojawiły sie właśnie już drugi raz takie objawy na trasie (wieluń bełchatów klejone odcinki). Na poczatku lekkie stukanie a później jak skręcałem w lewo na zakrętach to cos pukało i na kierownicy drgania. zawiecha sprawdzona bo myślałem że dolny wachacz się kończy ale wszystko wporządku, myslałem tez że to tłumnik i naderwana jakas guma czy mocowanie ale tez nie i jak czytam twój temat to musze do przegubu się dorwać może i u mnie będzie to ale jak na razie bardzo rzadko wystepują te objawy ale i tak mnie wkurzają:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

u mnie były takie same objawy: bicie na kierownicy od czasu do czasu tak jakbym złapał gumę, a później po zjechaniu na parking i jeździe dalej było ok. Dodatkowo od dłuższego czasu przy skręcaniu strzelały mi właśnie przeguby. Wymieniłem samodzielnie obydwa przeguby zewnętrzne. Obydwa miały luz, a jeden z nich dodatkowo brak smarowania (dziurawa osłona). Na razie zrobiłem dopiero 100 km, ale nie mam już strzelania przy skręcaniu i jak na razie nie przytrafiła mi się ponownie sytuacja, że coś mi bije podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...