Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] SedANowe USA by deny


deny_yn

Rekomendowane odpowiedzi

I jest wkońcu ori gałeczka od polifta :wink:

ga_eczka.jpg

Gwincik :naughty:

taaa_gwint.jpg

Po sobotnim całym dniu zmagań gwint wylądował na OOOO, prześwitu mam jakieś 4cm ale jeszcze można zejść niżej:kox:

Fotki narazie tylko takie..

isia_gleba.jpg

isia_gleeba.jpg

isia_gleeeeba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten gwint na allegro :wink:

Wygrałeś licytację czy kliknąłeś Kup teraz? :naughty:

Jakie wrażenia z jazdy na tym gwincie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknąłem KUP TERAZ od razu jak go znalazłem bo jeszcze by mi go ktoś sprzątnął a cena przyzwoita była :decayed:

Gwincior firmy TA technix w super stanie, regulacji dużo co mnie cieszy, teraz mam prześwitu z przodu 4cm a jeszcze 5cm zostało zapasu na gwincie :decayed: Myślałem, że będzie twardziej ale jak dla mnie jest idealnie :wink: "Cztery 18stki" już leżą w garażu tylko muszę oponki kupić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaże za jakiś czas jak już będą na aucie i gwint będzie ustawiony tak jak ma być :naughty:

---------- Post dopisany 26-03-2013 at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany 19-03-2013 at 22:02 ----------

A takie tam bo sie mi nudziło dzisiaj :P Niestety nie mam zdjęcia jak wygląda na aucie bo nastała ciemność, ale sie zrobi foto jeszcze :)

Przed

P3261703.jpg

I po

P3261706.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ziemia,wpadnie koło i już będzie dobrze:wink: carbon planujesz w większej ilości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś bym może jeszcze okleił ale co :eusathink: masz może jakieś pomysły ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterka,listwy,dokładki,dekory,listwę nad rejestracją z tył,ramiona wycieraczek - niepotrzebne skreślić:grin:

Lubię konsekwencję i zasade im mniej kolorów tym lepiej.Karbon pasuje więc masz pole do popisu,gdzies kiedyś widziałem zielone b5 ociekające karbonem tylko gdzie to było:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo auto rzadko używane może dlatego dydo :decayed:

---------- Post dopisany 05-05-2013 at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2013 at 17:10 ----------

Dawno nic tu nie pisałem, ale przy autku cały czas coś małymi kroczkami grzebie, nie dawno wpadło koło 18" na to nowe gumy 225/40 :wink:

Teraz zbieram kasiurę i trzeba iśc w moc :decayed:

Taka tam foteczka z dzisiejszego wypadu na wały :wink: jakby policzyć do kupy to z 1100 KM będzie heh :decayed:

maszyny.jpg

---------- Post dopisany 12-05-2013 at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2013 at 21:30 ----------

Kilka nowych foteczek

iska.jpg

iska2.jpg

iska3.jpg

iska4.jpg

iska5.jpg

iska6.jpg

Nudna i deszczowa niedziela to postanowiłem jakieś zajęcie sobie wymyślić i emblematy z klapy poleciały out :wink: w tym tygodniu biorę sie za malowanie zacisków i spróbuję gwintem jeszcze troche pokręcić w dół :decayed:

Zdj_cie0077.jpg

---------- Post dopisany 19-05-2013 at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2013 at 13:33 ----------

Tak zaciski pomalowane na czerwono i gewinde skręcony minimalnie jeszcze w dół w bonusie mała sesyjka :decayed:

isia.jpg

isia1.jpg

isia2.jpg

isia4.jpg

isia5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne kółko, na tył jednak wrzuciłbym jakiś dystans bo się trochę chowa:wink:

Zanim zabierzesz się za moc zrobisz chyba coś z lampami z przodu?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obaw w przyszłym tygodniu zamawiam lampy bo na te nie mogę już patrzeć :facepalm:

---------- Post dopisany 23-06-2013 at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2013 at 12:12 ----------

Podziękowania dla Gwerty za przednie reflektory po lifcie :wink: wyrzezałem też sobie ori halo :naughty: lampy tył polift i grill od Rs , i słupki okleiłem w carbonie :wink: parę aktualnych foteczek..

isia_las.jpg

isia_las1.jpg

isia_las2.jpg

isia_las3.jpg

isia_las4.jpg

isia_las5.jpg

isia_las6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koła na sprzedaż są :kox: a gleben z tyłu jest tak, że pół opony jest schowanej w nadkolu tylko akurat do zdjęć jakoś niefortunnie stanąłem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie Technixów, to lepiej odkładaj kasę na coś lepszego...

niestety nie jest to towar na dłużej

znam przypadki, które już przy montażu szlag trafiał :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam staram sie modzić :wink: w przyszłym tygodniu będzie wolny przelot z 2,5" , w garażu czeka klapa usa i zderzak od esy i brakuje jeszcze jednej reczy i autko idzie do malowania :decayed: Od wiosny jeżdżę na tym gwincie i jak dotychczas wszystko w porządku :wink: nie mierzyłem nigdy ile do ziemi :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...