Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
też szybkie.....i z wygodną tylną kanapą

a co szybkich kobiet do fury nie wpuszczasz i na bagazniku wozisz:)

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 172,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

preferuje sedany :kox:

a pomyśleć że zaczynałem od matiza :polew:

Opublikowano

kto ma TV 4 ?? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
też szybkie.....i z wygodną tylną kanapą

a co szybkich kobiet do fury nie wpuszczasz i na bagazniku wozisz:)

ns tylnym siedzeniu....raczej nie woże.....stojeeee :naughty:

Opublikowano

kto ma TV 4 ?? :polew: :polew: :polew: :polew:

ja mam ale wolę nie włączać ... :gwizdanie:

Opublikowano

nastepnym razem zrob sobie przerwe na kawe w Szwajcarii.

zapraszam.

Trzeba było mówić wcześniej :decayed: Ja tam byłem 3 tygodnie temu :decayed: Jaki kanton?

Siema wszystkim ja tyż tylko na chwilkę... Najlepszego Damian i najlepszego kicia :drunk:

Co tu się dzisiaj wyprawia? Osa chora ;( I w dodatku podrywa biednych klubowiczów... :decayed:

Opublikowano

kto ma TV 4 ?? :polew: :polew: :polew: :polew:

a co leci?

Opublikowano

oho oho ohooooooo Rafałek nadrabia zaległości :polew:

:>

Opublikowano

dzięx Reflex

Opublikowano

kto ma TV 4 ?? :polew: :polew: :polew: :polew:

ja mam ale wolę nie włączać ... :gwizdanie:

jest czerwone koleczko ale Ty mezatka musisz byc pelnoletnia wiec smialo :naughty::polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 00:17_________________________________________________

kto ma TV 4 ?? :polew: :polew: :polew: :polew:

ja mam ale wolę nie włączać ... :gwizdanie:

jest czerwone koleczko ale Ty mezatka musisz byc pelnoletnia wiec smialo :naughty::polew: :polew: :polew: :polew:

oo cwiczyli lyzeczke :polew: :polew: :polew: szykaja mordercy jakis kryminal :mysli: :mysli: :mysli::polew: :polew:

Opublikowano

Co wy ludzie. Spa nie mozecie ??

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

kto ma TV 4 ?? :polew: :polew: :polew: :polew:

a co leci?

Dobranocka :decayed: niestety nie mam TV4 :polew:

Opublikowano

Rafał ja nikogo nie podrywam :kwasny:

Opublikowano

Co wy ludzie. Spa nie mozecie ??

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

nie :evil:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 00:19_________________________________________________aaaaaaaaa :sex: ślizgaczzzzzzzzzzzzzzzzzz :gwizdanie:

Opublikowano

Rafał ja nikogo nie podrywam :kwasny:

:gwizdanie: a niech Ci będzie :tongue4:

Opublikowano

luuuuuuuuuuuuuuuuuudzie ranyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

to jest nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemożliwe!!!!!!

nie ma IKa :shocked:

Opublikowano

Jest tu jeszcze ten lekarz pediatra? Zna się tu ktoś na fotkach RTG? Bo mam problema :decayed:

Opublikowano

Rafał ja nikogo nie podrywam :kwasny:

ktos to zasugerowal gdzies ?? kogo podrywasz :naughty: :naughty: ? o przepraszam kogo nie podrywasz ?

Opublikowano
Trzeba było mówić wcześniej Ja tam byłem 3 tygodnie temu Jaki kanton?

Bern

musze spowrotem w profil. zmienic

Opublikowano

OMGa szuka :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.