Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kochani..... po primero mój Mąż nie spi, bo mamy pełen dom ludzi :decayed:

:shocked: a Ty z nami siedzisz? :shocked::blink: hyhyhy no to Panowie to się nazywa klubowiczka... chata pełna gości a ona z nami na forum :kox: Masakra :naughty: Osa Twoje zdrowie! :drunk: herbata mi wystygła... :decayed:

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Wyświetleń 172,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kochani..... po primero mój Mąż nie spi, bo mamy pełen dom ludzi :decayed:

po segundo: Rafałciu wiem co to jest samowyzwalacz :tongue4:

po tercero: fotę w koszulce pstryknę przy mojej Niuni :evil: jak Cuber :decayed: .... jutro jak wstanę, o ile wstanę :kox:

ok trzymamy za słowo wypijmy toaścik :drinks: :drinks: :drinks: mogę iść teraz już spać spokojnie po takiej obietnicy :naughty: :naughty: :decayed:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 00:45_________________________________________________pozdrów gości ucałuj od nas panie i wypij za nas z panami :kox::decayed::drinks: :drinks:
Opublikowano

mogę iść teraz już spać spokojnie po takiej obietnicy :naughty: :naughty: :decayed:

Dokładnie i tym optymistycznym akcentem kończymy, idziemy spokojnie spać :>

Osa jutro widzimy fotki :cool1: Bo jak nie... to będziesz je robiła toples bez koszulki :polew:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 00:47_________________________________________________

ucałuj od nas panie

ooo to to koniecznie bo widziałem że Oska ma bardzo sympatyczne koleżanki :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

Osa jutro widzimy fotki :cool1: Bo jak nie... to będziesz je robiła toples bez koszulki :polew:

:kox::polew:

Opublikowano

Idę spać :wink4: BRANOC!!! :hi:

Opublikowano

osetti, jeszcze raz wszystkiego naj... Wypij nasze zdrowie, a my wasze :>..

No i czekamy na fotki..

A reszcie kolorowych snów :> :>...

Opublikowano

powoli mi się łamią zapałki w oczach

Opublikowano

Idzcie spac.. :decayed:

Opublikowano

Idzcie spac.. :decayed:

a już idę chyba od godziny :decayed:
Opublikowano

I tak trzeba.. :kox:

Opublikowano

Idzcie spac.. :decayed:

jakoś dzisiaj wyjątkowo mi się nie chce spać :decayed:

Opublikowano

dzięki dzięki dziękuje serdecznie Miśki moje :decayed::pociesz:

idzcie spac spokojnie

ja jestem z Wami :decayed:

spokojnych snów... będę czuwać :drunk:

Opublikowano

ale teraz to już chyba idę nie będę Osce w imprie przeszkadzał papatki moi mili jeszcze łyczek :drinks: :drinks: :drinks: ząbki umyć i do spania :wink4:

Opublikowano

ale teraz to już chyba idę nie będę Osce w imprie przeszkadzał papatki moi mili jeszcze łyczek :drinks: :drinks: :drinks: ząbki umyć i do spania :wink4:

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee przeszkadzaszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :>

:drunk: :drunk:

Opublikowano

Idzcie spac.. :decayed:

jakoś dzisiaj wyjątkowo mi się nie chce spać :decayed:

za dużo kaw a głodny nie jesteś? :naughty: :gwizdanie:
Opublikowano

Zmiencie nazwe watku na: alkoholicy po 23.. :mysli:

Opublikowano

Zmiencie nazwe watku na: alkoholicy po 23.. :mysli:

po prostu się przyłącz IKu :naughty:

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

Idzcie spac.. :decayed:

jakoś dzisiaj wyjątkowo mi się nie chce spać :decayed:

za dużo kaw a głodny nie jesteś? :naughty: :gwizdanie:

hehe kawy nie piję a głodny o dziwo też nie jestem :D

jeszcze pizza mnie trzyma z kolacji ;)

Opublikowano

Zmiencie nazwe watku na: alkoholicy po 23.. :mysli:

po prostu się przyłącz IKu :naughty:

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Pic przed kompem - nie robi.. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.