Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:kox:igrek-ka-ka gdzie jesteś? :naughty::tongue4:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2008, 00:22 _________________________________________________Dobranoc :decayed::hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pani gozdzikowa przypomina na bol glowy mila nocka z zona lub kochanka... ale moze byc rowniez polopiryna :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja wam dam jeszcze cos do myslenia :"

mianowicie

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6058183

tam na pulpicie sa przyciski i oprocz podgrzewanych poteli przednich i tylnych przeciwmgielnych ogrzewania tylnej szyby i el. swiatel co jeszcze jest???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;([br]Dopisany: 13 Sierpień 2008, 00:22 _________________________________________________to audi produkowalo originalne przyciski do taxi?? cos mi sie wierzyc nie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez dostrzegam ta lampke...ale to obok :mysli: nie za bardzo wyrazny obraz jest nawet podczas przyblizenia :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przycisk Turbo biegu :polew: Jak naciskasz autko dostaje mega kopa :polew: może kontrola trakcji? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wlacznik/wylacznik swiatla w tylknej czesci?? moze kontrola albo asr srs albo inne zabezpieczenia... nitro :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jeden zostaje chyba ze tam jest jeden pusty :gwizdanie: jak sie autko podoba?[br]Dopisany: 13 Sierpień 2008, 00:35 _________________________________________________a gdy sa podgrzewane lusterka w audi to jest automatyczne czy tez jest wlacznik?? jeszcze nigdy nie widzial;em... ostatnio spotkalem sie tylko gdzie lusterka byly elektrycznie skladane :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio spotkalem sie tylko gdzie lusterka byly elektrycznie skladane :cool1:

Ja mam elektrycznie składane :kox: ale podgrzewanych nie mam :decayed: Panowie chyba idę spać łeb mi pęka ;([br]Dopisany: 13 Sierpień 2008, 00:41 _________________________________________________dobrej nocki życzę :good: dobranoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...