Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym zapolował na takie felgi ale z moim zawiasem i przy 17' to odrazu z 10 plomb do zębów na zapas bym musiał zamówić... :naughty:

następny... załóżcie sobie 13 :gwizdanie:

O trzeniu widze bryke na Q7 zmieniles :naughty:

taaaa i 75 koni mam :kox:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 00:28 _________________________________________________

ja z 15' się dobrze czuje :tongue4:

Ale wyglądasz tragicznie :polew::tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Hahahahah ale mu doj....l :naughty:Trzeniu jak Ci sie smiga z takim potworem pod maska ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobra juz zejdzcie ze mnie mam ladne ori 15' i tez jest fajnie za to rafalek na zakretach nie ma startu ze mna :decayed::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra juz zejdzcie ze mnie mam ladne ori 15' i tez jest fajnie za to rafalek na zakretach nie ma startu ze mna :decayed::tongue4:

stalowki :mysli::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra juz zejdzcie ze mnie mam ladne ori 15' i tez jest fajnie za to rafalek na zakretach nie ma startu ze mna :decayed::tongue4:

Ale na prostej Cię objeżdżam :polew: A tak na poważnie to zglebiona pięknie ale te 15'' strasznie szpecą... aż żal że nie ma chociaż 16'' :decayed:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 00:42 _________________________________________________

stalowki :mysli::polew:

nie alu... Może kiedyś wpadniemy tą żabą na spota do Lublina, co myślisz o tym StoRK? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz bez przesady sa alu :naughty: ale zawias -60mm przod a tyl -40mm :kox:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 00:43 _________________________________________________można tylko mi na dzień 16' pozyczysz jak bedziemy jechać żeby nas nie wyśmiali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można tylko mi na dzień 16' pozyczysz jak bedziemy jechać żeby nas nie wyśmiali

Dobra ale jak na zimę stalówki założę :decayed::polew: Bo teraz nie będę szpecił autka :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra lece spać bo jutro stolica przede mną :naughty:

Żegnam wszystkich!!! Narta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ban:Trzeniu powiem krótko... :ssij::polew::tongue4:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 00:52 _________________________________________________ykk powtarzasz się w poście i podpisie :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra idę spać... jutro ciężki dzień przede mną - zdzieranie chromu :polew: malowanie, odtłuszczanie i malowanie :kox: I między tymi czynnościami uczenie :wallbash: Kampania wrześniowa tuż tuż ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mokrych snow :hi:

:polew:

Ale deszcz nie pada i dach nie przecieka więc o co kaman? :mysli::tongue4:

Dobrej nocy dzieciaczki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mokrych snow :hi:

:polew:

:polew::nabijasie:rafalekx chyba dzis nie zasnie :tongue4:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 01:03 _________________________________________________wszyscy juz kimaja chyba :lazy: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx chyba dzis nie zasnie :tongue4:

Wczoraj zasnąłem bez problemu, ale dzisiaj to chyba nie zasnę... ;( Fatalny dzień :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...