Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie już 0.00 startujemy :> W sumie teraz nic ciekawego nie robię planuję jakiś film sobie pooglądać :mysli: Ostatnio oglądałem "9 kompanię" dzisiaj też jakiś wojenny... Może "Na tyłach wroga" :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:siema: Asiu mąż wyjątkowo nie śpi o tej porze, może powinnaś skorzystać z okazji iiii... zamiast siedzieć przy kompie toooo... :naughty: No wiesz co :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie Discovery i żeby nie kac to była by przejażdżka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie Discovery i żeby nie kac to była by przejażdżka :wink4:

jasne discovery a co robiłeś na moim profilu? :polew: dzisiaj już 2 czy 3 raz :naughty:

mcm00

07 Lipiec 2008, 00:23

To to się nazywa discovery :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: Asiu mąż wyjątkowo nie śpi o tej porze, może powinnaś skorzystać z okazji iiii... zamiast siedzieć przy kompie toooo... :naughty: No wiesz co :tongue4:

spoko :evil:

panuję nad sytuacją :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę spać jutro ostatni dzień w pracy i wolne :>[br]Dopisany: 07 Lipiec 2008, 00:31 _________________________________________________branoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcm00 ale skaczesz po tych kanałach na "discovery". Na moim "kanale" znowu byłeś o:

mcm00

07 Lipiec 2008, 00:26 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko :evil:

panuję nad sytuacją :tongue4:

Mówisz? :naughty: A jak tam mają się sprawy z pewną Vec### :gwizdanie: To w końcu C czy D? :decayed:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2008, 00:34 _________________________________________________

mcm00

07 Lipiec 2008, 00:32

Biedak... to discovery wciąga :naughty:

mcm00

07 Lipiec 2008, 00:31

Ale Asiu to że oglądał Twój profil to jeszcze rozumiem, ale żeby mój kilkanaście / kilkadziesiąt razy na dobę :shocked::kox:

Marcin jakoś rozwiążemy ten problem będzie dobrze :wink4: Zamiast discovery przeskocz na "animal planet" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafałku narazie vectry niet... i póki co.... yyy... po prostu niet :no:

kocham moją BePiuntke :naughty:

No na szczęście :tongue4: Już się bałem że jednak popełnisz ten błąd :decayed: A B6 już nie szukasz? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem się wbijać na poprawiny, ale już mi się nie chciało kompletnie...teraz idę po "coś" do barku i spadam spać, bo 5.20 pobudka i do roboty... :kwasny: Pozdrawiam, spokojnej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... :mysli: Tak sobie pomyślałem, że ogólnie ten wątek jest spoko, ale w sumie trochę zaśmieca forum i przez to serwer dostaje po tyłku. A że wątek nic nowego nie wnosi, ale jest bardzo sympatyczny :naughty: to proponuję co jakiś czas np. co miesiąc kasować 100 czy ileś tam postów napisanych wcześniej. Tym sposobem forum nie będzie zaśmiecane a wątek zostanie :wink4: Podobnie można zrobić z wątkami o spotach :mysli: Jeśli tak się da? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie się wstrzymuję, co nie znaczy, że nie oglądam :cool1:

jednakże póki co B5 sprawuje sie nalezycie a druga sprawa, że pieniążki narazie na inny cel idą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednakże póki co B5 sprawuje sie nalezycie a druga sprawa, że pieniążki narazie na inny cel idą :)

ooo jakiś ambitny cel :naughty: Czyżbyś powoli zbierała na wózeczek i beciki? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w nocy na nocnym smiganiu :) jestem nowym nocnym markiem ;) ktory....idzie juz spac hehe :) pozdrawiam i kolorowych zycze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...