Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmiana koloru podświetlenia FISa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Chciałem zminimalizować blaknięcie mojego FISa przez zamontowanie żarówek diodowych. Myśląc ,że wszystkie żarówki w zegarach są białe ,zamówiłem oczywiście takiego koloru.

Po odebraniu przesyłki zabrałem się za wymianę żaróweczek. Jakież było moje zdziwienie, gdy po wyjęciu ich okazało się ,że są czerwone i pomarańczowe. Wyjaśniło się dlaczego miałem pomarańczowy wyświetlacz a tylko jego górną część czerwoną.Zależy to tylko i wyłącznie od ułożenia poszczególnych kolorów żarówek.

Takim oto sposobem stuningowałem podświetlenie Fis i nawet mi się podoba. Jest bez porówniania wyraźniejszy i jaśniejszy. Zawsze można wrócić do orginalnego koloru. Zobaczymy czy wpłynie to w jakiś sposób na blaknięcie wyświetlacza.

Tak prezentuje się nowy kolorek:

DSCF9516.jpg

<br /><br />

Opublikowano

ciekawe jak to bd wyglądac jak Ci się rezerwa włączy albo inny powiadamiacz u góry fisa i org wyskakuje na pomarańczowo... :whistling:

Opublikowano
ciekawe jak to bd wyglądac jak Ci się rezerwa włączy albo inny powiadamiacz u góry fisa i org wyskakuje na pomarańczowo... :whistling:

+1. Efekt może i fajny, gdyby jeszcze się rozłożyło równolegle światło, ale tak jak wyżej - co przy komunikatach.

Opublikowano

efekt ogólnie mi sie podoba, tylko tak jak było powiedziane fajnie by było jakby równomiernie to podświetlenie sie rozchodziło.. przypomina trochę te nowe fisy czarnobiałe... :whistling:

wrzuć jakies foto jak wygląda przy rezerwie, braku plynu czy nie wiem sensorze :wink:

Opublikowano

Też będą czarno białe.

Opublikowano
  • Autor

Dokładne.Czarno-białe

Efekt mi się podoba i tak narazie zostanie.

Można zastosować czerwoną diodę i wtedy komunikaty typu:rezerwa,żarówki,ładowanie itp. będą tego koloru.

A że delikatnie światło nie jest równomierne, to efekt zastosowanych diód,które miały wywiercony stożek, niby dla lepszego rozproszenia. Myślę,że gdyby zasosować smd , tego efektu by nie było.

Do zrobienia zdjęcia rozjaśniłem na maksa wyświetlacz i po delikatnym zmiejszeniu jasności już jest prawie OK :)

DSCF9514.jpg

<br /><br />

Opublikowano

znacznie ładniej niż czerwony :thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

coś ma w sobie taki kolorek :wink:

Opublikowano

ciekawie to wygląda powiem szczerze, podoba mi się :decayed:

Opublikowano

Inspekcja Ci świeci :decayed:

Opublikowano

to jest kude dobre ;)

Opublikowano

A mi się nie podoba, bo albo zmieniać całe podświetlenie, albo nic.

Opublikowano
  • Autor
A mi się nie podoba, bo albo zmieniać całe podświetlenie, albo nic.

Bo Tobie nie musi :)

Co masz na myśli, mówiąc całe podświetlenie???

Może mam zmienione :)

Opublikowano

Sądząc po liczniku przejechanych kilometrów, to nie masz :P

Opublikowano
A mi się nie podoba, bo albo zmieniać całe podświetlenie, albo nic.

popieram, już nie powiem jak to wygląda ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.