Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] A4 b8 artix.sweden- jest troche mocy ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szerokość opony też robi swoje... Ja obstawiałem, że to 17 są...

Ta felga wygląda dobrz z naciągniętą oponą. Niestety z balonem rozmiar ginie.

Opublikowano

Czemu masz chip x3, masz je z innymi wartościami czy kupowałes je hurtowo ;)

Zerknij na dział zrób to sam w b8 tam będę robił cały pasek led (jak mi przyjdą graty z Chin) masz juz wycięte lampy pod ten mod i może sobie założysz? ;)

iPad Tapatalk HD

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Chip kupilem na testy dla siebie i kolegow do roznych aut, a taniej bylo. ( chip juz wylecial, jest program )

Zerkne chetnie na twojego moda.

pozdro!

---------- Post dopisany 23-09-2013 at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany 06-06-2013 at 02:18 ----------

Troche starych nowosci :banan:

1. obnizenie auta

2. podwyszenie mocy

Moc zrobiona w KingSoft dzieki podpowiedzi z forum. Jest mega, auto jedzie pieknie. Moc to moc na kolach. Auto niby mialo 120 Ps , czego wykres nie potwierdza w zaden sposob :naughty:

d8yk.jpg

ohln.jpg

3xd5.jpg

sdwy.jpg

2p78.jpg

Opublikowano

fajny białas :naughty: Te sprężyny co ta za firma :wink:

Opublikowano
  • Autor

Sprężyny to FK.

Opublikowano

Artur - to koło wygląda na mniejsze niż 18" bez rantu przy budzie A6C6 :kwasny: Szkoda troszkę, bo moje pierwsze odczucie to też były okolice 16" :facepalm: FK masz -40mm do zwykłych amorów, czy jakieś sportowe również zakładałeś?

Opublikowano

A może zamówiłeś 18 a przysłali 16?

Opublikowano
  • Autor
A może zamówiłeś 18 a przysłali 16?

Tak, i założyłem na nie nowe gumy 18/245

---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ----------

Wiem, nie wygląda jak 20 , no cóż. Taki typ felgi. Przyzwyczaiłem się, a nawet bardzo lubię ten wyglad.

Co to sprezyn to amory są ori.

Opublikowano
A może zamówiłeś 18 a przysłali 16?

:polew::polew: Buba jesteś miszcz :naughty:

Kurna - 18" w B6 wyglądało świetnie na glebie, a w B8 się najzwyczajniej gubią - widać jaka różnica w designie samochodu.

Opublikowano

Jak wrażenia ko kingsoftcie?

Niestety u mnie w b8 tez 18 wyglada na mniejsze zwłaszcza, że mam je w czarnym graficie...

Opublikowano
  • Autor

KingSoft polecam w 100% ! Przemiła i profesjonalna obsługa, sprzęt na najwyższym poziomie. Moc mego auta nie powala, ale jedzie mega i działa jak fabryka. Jestem bardzo zadowolony.

Dzięki forum :hi:

  • 6 lat później...
Opublikowano

Kupe lat minelo, ale wciaz Audi ;) 

Juz jakis czas woze tylek  takim wagonem  :D 

Pozdrawiam.

DSC_1283[1].JPG

Edytowane przez artixtuning

Opublikowano

za***ista :thumbup1: Bo zupenie jak moja nowa :kox:

Co tam za zderzakiem siedzi i jak tam w środku?

Opublikowano

177 Quattro ,Eibach 

Jest troche gadzetow. Klapa elektryczna, martwy punk,panorama  i cala reszta.

Fotki mam tylko takie na chwile obecna 

DSC_1516[1].JPG

DSC_1514[1].JPG

DSC_1513[1].JPG

 

DSC_1512[1].JPG

Edytowane przez artixtuning

Opublikowano

177Km to nie jest "jest troche mocy", to w dzisiejszych czasach mocno srednia moc w tej klasie/wielkosci samochodach

Opublikowano
6 godzin temu, Korton555 napisał:

177Km to nie jest "jest troche mocy", to w dzisiejszych czasach mocno srednia moc w tej klasie/wielkosci samochodach

Opis w temacie dotyczy starego auta a nie obecnego. Chyba to przegapiles

 

Edytowane przez artixtuning

Opublikowano
W dniu 4.10.2019 o 19:34, artixtuning napisał:

Opis w temacie dotyczy starego auta a nie obecnego. Chyba to przegapiles

 

O możliwe, ale nie spodziewałem się w poście gdzie są 2 strony opisu kilka aut :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 3.10.2019 o 10:40, artixtuning napisał:

Kupe lat minelo, ale wciaz Audi ;) 

Juz jakis czas woze tylek  takim wagonem  :D 

Pozdrawiam.

DSC_1283[1].JPG

Fajna fura i znajome widoki (Häckeberga slott )  

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.