Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pytanie o wycieraczki


luk88spider

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Może i temat poruszany ale sie w tym pogubiłem... Tata w B6 ma już do wymiany wycieraczki i nie wiem jaki mają zaczep... Słyszałem że w tych autach wychodziły jakieś nietypowe, ale wydaje mi sie, że te wycieraczki które są to są już zmienione na aero. Czy dobrze mi sie wydaje? Jeśli możecie to prześlijcie jakiś link żebym wiedział czego szukać. Wiem, że najprościej byłoby je poprostu zdemontować ale te uchwyty są ładnie obudowane i nie wiem jak sie do nich zabrać a nie chciałbym czegoś połamać bo auto ciągle jeździ i nie chciałbym potem biegać po sklepach szukać na szybko i kupić byle co...:kwasny:

Pozdrawiam

3dd4a43342bbd555med.jpg

95432edcc74b9de4med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zwykłe "U". Mocowanie jest inne. Przy ramionach masz maly trapezik ktory wchodzi w piora i przesuwasz klips. PIÓRA WYCIERACZKI AREO AUDI A4 B6 B7 S4 A6 S6 ORY (2977177645) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. te beda dobre. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocowanie masz typu F czyli żeby zdjąć wycieraczkę to musisz zsunąć do przodu plastik na końcu wycieraczki - dobrze ciągnij bo czasem ciężko schodzi. Ja ostatnio kupiłem takie

TEFLONOWE WYCIERACZKI AUDI A4 04-08 A6 ALLROAD GRM (2903885485) - motoAllegro

są tanie więc testuje i kasy nie szkoda tak jak Bosch czy Valeo.

Był mały kłopot z montażem ale wystarczyło pilniczkiem podszlifować i jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z wymianą ramienia tylnej wycieraczki w A4 B6 Avant '02 - odkręciłem nakrętkę i przymierzam sie do założenia nowego ramienia a tu zonk - przy ściąganiu starego ramienia na śrubie pozotała część która wygląda jak nakrętka no i tu zaczęły się schody bo za nic nie da się jej usunąć a nowe ramię posiada ta część wewnątrz "oczka",jak to zdemontować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...