Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem ochotę na 140 ale za żadne skarby nie wejdą wiec są 120.Ale Noctua mistrzostwo świata

Parametry juz leciwe I7 4x2.8 0c spokojne tylko na 4x3.2. 4x2GB ramu 1600 dyski Ssd 120 plus dwa Segate Constellation ES po 2 TB, i kilka zabawek Gigabyte. Ogólna zasada była każdy element za około 1200zł. Jakieś 12000 zł wtedy posiałem kosztem starszego auta bo miało być b7, ale warto.

Teraz gdybym cofnąć czas była by I5 na full co mieli bo juz wiem ze do gier lepsza po OC na 4.5

Ten mniejszy tez uparty tylko full AMD. Niestety do Intela to nie ma podskoku. ☺

Właśnie zatrybilem ze kolosalny błąd w sztuce. Poprzednia grafika była turbina AMD 6970 a teraz Gtx 770 i karta dźwiękowa Asusa odcina mu dostęp powietrza. Trzeba ją 2 piętra niżej dać zanim ugotuje grafe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie gram 2 lata i nie bawie sie w to, ma teraz laptopa asusa G73 na koksie z ssd / i7 /16 giga ramu. Winda odpala sie w 3 sekundy.

dokaldnie lapek nie jest pod gry jak chcesz " wysoko " grac :wink: nawet jak masz laptop za 10000zl :decayed:

ps. ciekawe po co wkladaja 16 giga ramu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się jeszcze z wykorzystaniem ramu ponad 6, i była to zabawa jakimś programem do grafiki.

Według mnie 8 ramu plus grafika z 2 do 4 ramu i full zestaw, ale nie lapek bo jakoś nie trawie. Dobry w garażu do diagnostyki. ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj,to nie jest referent co szedł jak odrzutowiec.

Test kart graficznych Radeon R9 290X - Wersje niereferencyjne (strona 22) | PurePC.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafa dotarła.Wielka jest:decayed:

eVrIznJ.jpg

BxOB4hX.jpg

6uLd8mI.jpg

TmEnDJc.jpg

---------- Post dopisany 26-07-2014 at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany 25-07-2014 at 18:06 ----------

I w piecu:

VrkbCFg.jpg

XsBk6yO.jpg

oJzSXcN.jpg

KmDQkgQ.jpg

00YppVx.jpg

fmdK9on.jpg

C6KCCxe.jpg

x2YtpUG.jpg

VmJKlui.jpg

GRbf40m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się już oswoisz z nowym nabytkiem to ocen czy głośna czy cicha, bo zrezygnowałem z niej ze względu na poprzednia posiadaną Ati.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ci mogę napisać.Grafa w IDLE cichutka,praktycznie nie słyszalna,w stresie nie wybija się poza wentylatory w obudowie a mam BQ.Więc muszę stwierdzić że również jest cicha w stresie.Temperatura w BF4 na ULTRA w FullHD max 79stopni,wentylatory na 47%.

---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ----------

Jeśli tego Ati miałeś referenta to nie dziwię się że się zraziłeś do tego producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem GTX 770 od Asusa:naughty:

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

I Mark11 na stocku:wink:

AMD Radeon R9 290X video card benchmark result - Intel Core i5-4690K,ASUSTeK COMPUTER INC. MAXIMUS VII HERO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej nie pójdzie grafa?Ja na swoim Asusie wykręciłem dość ładnie.Nie jednego Lightinga zawstydziłem.

4nmv.jpg

---------- Post dopisany at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ----------

Prawie 1360MHz na rdzeniu szedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym najlepiej podkręcać karty Asusa?? Może wykrzesałbym dodatkową moc z mojej GTX780, ale Ausu GPU Tweak nie bardzo chce u mnie zadziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...