Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykul spoko ale mi to nie pomaga. Ja takich ukladow graficznych i procesorow nie mam :D

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykul spoko ale mi to nie pomaga. Ja takich ukladow graficznych i procesorow nie mam :D

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

A co tam u Ciebie siedzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak ta kartka HD 2000/3000 :)

Nawet nie bylem tego swiadom.

Dobra pytanie z innej beczki. Do jakiej karty niezintegrowanej mozna to przyrownac? Bo gry zawsze maja podane minimalne wymagania z karta graficzna wlacznie, ale jest to zawsze karta niezontegrowana.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest sens przesiąść się z dysku SSD na M.2?? Konkretnie chodzi o zmianę z Samsunga PRO 850 na PRO 950??

Czy w codziennym domowym użytku odczuje się jakąś różnicę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W codziennym użytkowaniu nie będzie odczuwalnej różnicy w porównaniu ze zwykłym SSD. Główna różnica jest w interfejsie. SATA vs PCI-E. Różnica w szybkości jest spora, ale zobaczysz ja tylko przy operacjach na dużych plikach. Czas dostępu w obu przypadkach jest bliski 0ms.

via Nexus6@Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zakupiłem lapka i bd miał 2 pytanka do was.1 co myślicie na temat jego parametrów : LENOVO Y700 WIN 10 64 BIT,PROCESOR intel® core(M) i5_6300HQ CPU2.30GHZ (4CPUS) Ram 8g NVIDIA GEFORCE GTX 960M.2 PYTANIE :czasami na win 10 zdarza mi się że się zawiesi ,albo obraz zginie na chwilę i się pojawi co może być przyczyną System mam cofnięty do ustawień fabrycznych i też czasami go zamulić potrafi np.przy logowaniu się jak się uruchamia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lapek zły nie jest ;) Nawet w coś pograsz. Co do ekranu - prze instaluje sterowniki karty graficznej. Ściągnij właściwe ze strony nVidia. Jeśli dalej będzie to samo się działo to jeszcze sterowniki do karty zintegrowanej (że strony producenta laptopa). A jeśli i to nie pomoże to rozmawiaj z pomocą techniczną.

A co do zamulania - może poprostu doladowuje jeszcze sterowniki etc i go przycina na moment. Chyba ze trwa to dłużej niż kilka sek?

via Nexus6@Tapatalk

Edytowane przez marcinwhite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co może oznaczać i jak ewentualnie naprawić w laptopie,wyświetla mi się co pewien czas błąd.Sterownik ekranu przestał odpowiadać,ale odzyskał sprawność .Sterownik ekranu Intel HD Graphics Drivers for Windows 8®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepewniej oznacza problem ze sterownikiem ;) zacznij od prze instalowania go. Poszukaj a stronie producenta i dobierz do modelu laptopa i wersji systemu. Jeśli masz laptopa z dwoma kartami graficznymi to jeszcze sterowniki do chipsetu. Ewentualnie możesz pogooglowac za problemami tego modelu laptopa z Windows 8 - mam na myśli że może system się gryzie i istnieje na to łatka w bazie M$

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co może oznaczać i jak ewentualnie naprawić w laptopie,wyświetla mi się co pewien czas błąd.Sterownik ekranu przestał odpowiadać,ale odzyskał sprawność .Sterownik ekranu Intel HD Graphics Drivers for Windows 8®

masz tu: http://www.intel.com/content/www/us/en/support/detect.html?iid=dc_iduu

automat do sciagania driverow do podzespolow Intela. skorzystaj z tego.

Panowie zakupiłem lapka i bd miał 2 pytanka do was.1 co myślicie na temat jego parametrów : LENOVO Y700 WIN 10 64 BIT,PROCESOR intel® core(M) i5_6300HQ CPU2.30GHZ (4CPUS) Ram 8g NVIDIA GEFORCE GTX 960M.2 PYTANIE :czasami na win 10 zdarza mi się że się zawiesi ,albo obraz zginie na chwilę i się pojawi co może być przyczyną System mam cofnięty do ustawień fabrycznych i też czasami go zamulić potrafi np.przy logowaniu się jak się uruchamia .

Na sieci jest sporo tematow dotyczacych zawiech z win10 + nvidia. warto zainstalowac najnowszy sterownik i do tego wylaczyc dodatkowe serwisy nvidii do stremowania itp. na pewno da to wiecej FPS ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego wylaczyc dodatkowe serwisy nvidii do stremowania

tzn jak je wyłączyć ,najnowsze sterowniki NVIDIA mam ,a nadal wyskakuje sterownik ekranu i jak by zwiechę wyłapywał na chwilę komputer . ps IntelÂŽ Driver Update Utility nie mogę go pobrać dochodzi do 99 procent i wyskakuje że nie można pobrać

Edytowane przez maniek2408
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego wylaczyc dodatkowe serwisy nvidii do stremowania

tzn jak je wyłączyć ,najnowsze sterowniki NVIDIA mam ,a nadal wyskakuje sterownik ekranu i jak by zwiechę wyłapywał na chwilę komputer . ps IntelÂŽ Driver Update Utility nie mogę go pobrać dochodzi do 99 procent i wyskakuje że nie można pobrać

Otwierasz manager zadan -> ctrl+alt + del ;)

zakladka serwisy (jesli nie ma to more details/ pokaz wiecej) i tam na dole bedzie otworz serwisy na liscie znajdz nvidia cos tam i we wlasciwosciach zmien na disable/ wylaczone

po restarcie nie powinno byc uruchamiane juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego wylaczyc dodatkowe serwisy nvidii do stremowania

tzn jak je wyłączyć ,najnowsze sterowniki NVIDIA mam ,a nadal wyskakuje sterownik ekranu i jak by zwiechę wyłapywał na chwilę komputer . ps IntelÂŽ Driver Update Utility nie mogę go pobrać dochodzi do 99 procent i wyskakuje że nie można pobrać

Otwierasz manager zadan -> ctrl+alt + del ;)

zakladka serwisy (jesli nie ma to more details/ pokaz wiecej) i tam na dole bedzie otworz serwisy na liscie znajdz nvidia cos tam i we wlasciwosciach zmien na disable/ wylaczone

po restarcie nie powinno byc uruchamiane już

hehe owszem owszem ale u mnie wchodzę w menadżer zadań niema ani zakładki serwisy ani pokaż więcej .Pokazuje parę nvidia ale nic nie mogę z tym zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to sktót logo windows + r wpisz services.msc enter/ok

to bedzie wlasnie oczekiwane okno do konfiguracji serwisow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to sktót logo windows + r wpisz services.msc enter/ok

to bedzie wlasnie oczekiwane okno do konfiguracji serwisow

zrobiłem jak napisałeś i pokazuje że nie ma nic takiego.może jak coś to piszmy na pw żeby tu tematu nie zaśmiecać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...