Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 2.8 AAH] Moja A-czwórka


Arcus

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mają wyglądać drugie lampki. Nie chciałem malować całych żeby nie było za ciemno. Jeszcze jedna warstwa i będzie można sklejać.

Nad i pod soczewką to cień jakby co ;)

http://img855.imageshack.us/img855/1486/dsc00154ar.jpg http://img689.imageshack.us/img689/9767/dsc00155ev.jpg

A tu seria... co prawda przed polerką klosza

http://img18.imageshack.us/img18/5112/dsc00135yj.jpg

Sam rozklejałeś lampy i smooked robisz? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdradź czym będziesz polerował klosze, ok?

Ciekawy mod na tylne lampy (dopóki nie kupisz nowych:wink:) to przyciemnienie pomaranczowego paska:whistling:postaram się znaleźć zdjęcie jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lampki nieźle Ci wyszły :decayed: To teraz powiedz jak polerowałeś klosze? Jaką pastą i po kolei jakimi papierami. Ojcu w passacie polerę lamp musze zrobić także chciałbym się poradzić :wink: A u siebie tez chyba wymaluje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lampki nieźle Ci wyszły :decayed: To teraz powiedz jak polerowałeś klosze? Jaką pastą i po kolei jakimi papierami. Ojcu w passacie polerę lamp musze zrobić także chciałbym się poradzić :wink: A u siebie tez chyba wymaluje :decayed:

Te lampy jeszcze nie maja klosza :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lampki nieźle Ci wyszły :decayed: To teraz powiedz jak polerowałeś klosze? Jaką pastą i po kolei jakimi papierami. Ojcu w passacie polerę lamp musze zrobić także chciałbym się poradzić :wink: A u siebie tez chyba wymaluje :decayed:

Te lampy jeszcze nie maja klosza :facepalm:

ale wtopa :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mają wyglądać drugie lampki. Nie chciałem malować całych żeby nie było za ciemno. Jeszcze jedna warstwa i będzie można sklejać.

Nad i pod soczewką to cień jakby co ;)

A tu seria... co prawda przed polerką klosza

Sam rozklejałeś lampy i smooked robisz? :wink:

Sam, przy pomocy opalarki i śrubokręta. Ręce trochę mi się trzęsły na początku :grin:

Zdradź czym będziesz polerował klosze, ok?

Ciekawy mod na tylne lampy (dopóki nie kupisz nowych:wink:) to przyciemnienie pomaranczowego paska:whistling:postaram się znaleźć zdjęcie jak to wygląda.

Do polerki mam taki zestaw: papier 2k i 2,5k, pasta lekkościerna, pasta polerska, dwa krążki polerskie na wiertarę.

Tylne lampki miałem zrobić jak pisałeś:wink:

Co do przednich to nie lepiej by wyglądały całe ciemne? Czy za dużo będzie tego czarnego?

---------- Post dopisany 02-04-2013 at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany 29-03-2013 at 19:39 ----------

Dodam do oceny: Jak Wam się wydaje? Będą pasowały... stylistycznie?

Opony 225/45/17 jeszcze do jazdy.

719522753644x461felgiko.jpg

719522751644x461felgiko.jpg

Z aktualności to polerka i czyszczenie jednego klosza zakończona. Jutro może uda się posklejać i trzeba brać się za drugą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór felg jest ok ale o cal lub dwa za mały:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt lamp skończony. Tak ma wyglądać finalnie. Tą pozostało skleić. W drugiej w zasadzie wszystko. Powoli się to jakoś skończy bo czas jest tylko wieczorami.

lpic8924.jpg

lpic8927.jpg

Co do polerki.... Według mnie na 70% pomogło umycie klosza od wewnątrz. Jest tak zgrzany kurz, że nawet Clin nie radził. Chciałem użyć rozpuszczalnika ale po nim mogło zmatowić się na stałe. Użyłem takiego środka jak "La Castel RED FIRE Vittorio Bellucci":naughty: Dla niewtajemniczonych to... są perfumy męskie :decayed::decayed::decayed::wink::wink::wink: Idealnie wyczyściły klosz od środka i bez smug. Polecam :naughty: Efekt naprawdę bardzo bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałeś o kierownicy z lifta lub esy...sporo odmładza wnętrze. Koło spoko aczkolwiek za przedmówcą- większe by nie przeszkadzało:naughty:

A tak poza tym to masz tam czym pojechać:) Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałeś o kierownicy z lifta lub esy...

Myślałem :naughty: Już jest taka z I-go lifta. Do tego końcowy wydech z 2.5TDI, podłokietnik razem z tunelem i uchwytem na kubeczki. Na dniach powinna jeszcze wpaść kompletna kanapa z fotelami i boczkami w ładnym czarnym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od położenia pedału gazu:wink::decayed: Ale tak średnio na 20L gazu robię 170-180km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lampy mogłeś więcej malnąć do ciemnego lakieru fajnie by pasowały:wink:

A na tył szukaj II lift, może wyrwiesz w okazyjnej cenie tak jak przednie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie na razie powoli, dużo rzeczy leży w garażu i czeka w kolejce. Dłuższe wieczory może pozwolą na ogarnięcie tematu ;)

Na razie liftowa kierownica i letnie koła te z fotki wyżej.

dsc00170an.jpg

No i czas na przedni zawias.:kwasny: Wszystko mniej potrzebne trzeba zostawić i brać się za to co faktycznie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te niebieskie podświetlenie to porażka. W passacie B5 niebiesko-czerwone wygląda dosyć ładnie, ale do Audi mi nie pasuje. Mogłeś zrobić białe podświetlenie tak jak to jest po II lifcie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie robiłem. To po poprzednim użytkowniku.:doh:: Z czasem się poprawi chociażby na seryjne.

A tak teraz wygląda na wiosnę. Wiem co powiecie. Kooozzzzaaa!!:tonguemad::tonguemad:

Przód jak dla mnie mógłby zostać i tylko tył chciałbym wyrównać.

dsc00175cc.jpg

---------- Post dopisany 30-04-2013 at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2013 at 23:17 ----------

Zeszły tydzień stał pod znakiem intensywnych prac przy furaku. Wymiana kompletnego zawieszenia, przegubu zewn. i maglownicy. Najwięcej nerwów i czasu zajęło mi załapanie śruby od przewodu olejowego przy maglu (3h):kox::kox::kox::wallbash::wallbash::wallbash: Jakiś totalny okaz złośliwości. Po poskładaniu wszystkiego i wyjechaniu z garażu szczęśliwy, że teraz trochę pojeżdżę na drugi dzień okazało się, że wysypał się przegub wewnętrzny :facepalm::kwasny: Ale dzisiaj już temat opanowany.

dsc00179uff.jpg

dsc00178dc.jpg

dsc00177f.JPG

dsc00176bl.jpg

---------- Post dopisany 16-05-2013 at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2013 at 22:32 ----------

Jako, że temat robi się zapomniany czas go odświeżyć.:wink:

Z takich grubszych spraw to modyfikacja zawieszki poprzez sprężyny H&R -30mm. Dobrze się złożyło bo dwie przednie i tak miałem pęknięte.

dsc00201vm.jpg

Resztę fotek jakoś na czasie dołączę:wink:

Poza tym wymieniłem zegary na takie z fabrycznym, czerwonym podświetlaniem i dodatkowym termometrem i panel klimy.

Kolejne plany to wymiana tulei w tylnej belce, prawdopodobnie chłodnicy bo mam mały wyciek:kwasny::facepalm:

A wizualnie to wymiana już przygotowanych lamp przednich, przyciemnienie tylnych i wszystkich chromowanych elementów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy całkiem nie źle sam próbowałem podobnym zestawem polerować ale efekt mizerny a napewno nie taki jak bym chcial. poskładaj to do kupy i pokaż na aucie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poskładaj to do kupy i pokaż na aucie :D

Jakoś czasu brakuje żeby się zebrać i to zrobić.

Fotka jak teraz furacz wisi :decayed:

dsc00207.JPG

---------- Post dopisany 27-05-2013 at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany 20-05-2013 at 18:15 ----------

Mam kolejny wątek do oceny. Czekając chyba na lampy Led-owe z tyłu fabryczne zostały nieco przyciemnione. Z daleka wygląda to dość mocno czarno ale z bliska widać prześwitujący czerwony. Boję się teraz trochę o dowód :kox: Najwyżej polerka pójdzie w ruch :wink:

dsc00211zx.jpg

---------- Post dopisany 15-06-2013 at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2013 at 18:45 ----------

Zebrałem się w końcu i udało się nieco zrobić przy aucie. Wymienione nareszcie lampy i ramka grilla pomalowana na czarny połysk. Co do lamp to chyba można było je bardziej podmalować.

Zostały jeszcze do przyciemnienia kierunki boczne i ramki pod rejestracje żeby to jakoś pasowało do siebie.

Wymieniłem też daszki przeciwsłoneczne na podświetlane no i przednią szybę :facepalm:

Następny etap to przekładka tapicerki na czarną, filtry, olej, klima, no i może dolna rozpórka.

6atj.jpg

m22b.jpg

ergu.jpg

---------- Post dopisany 31-10-2013 at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2013 at 00:18 ----------

Tak więc po długiej przewie myślę, że lekko zaktualizuję swój temat.:naughty: Czasu na mody brakuje, pomysłów wiele. Z ostatnich rzeczy to montaż hid-ów i spryskiwaczy niezbędnych przy ew. kontroli na drodze. Przetwornice umieszczone pod reflektorami w miejscach przeznaczonych fabrycznie na to. Spryski takie jak widać bo narazie nie chcę wydawać kasy na wysuwane. Oddzielny zbiorniczek i pompka wysokociśnieniowa. Barwa 4300k.

pzi1.jpg

aohy.jpg

---------- Post dopisany 07-11-2013 at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany 31-10-2013 at 21:05 ----------

sl6m.jpg

Kolejna drobna rzecz. Dolna rozpórka wykonana we własnym zakresie. Moje spostrzeżenie to jakby ciszej jest w środku na nierównościach, lepiej się tłumią te dziurawe drogi:wink: - nie wiem czy może to mieć jakiś związek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...