Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nie świecą kratki, kubek, wizytownik, włącznik świateł, ledy z sufitu.


jakubekk

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda nie w moim aucie ale jest taki problem jak w tytule.

Na początku, nie działała zapalniczka i nie świeciło się:

- klamki

- włącznik świateł

- regulacja poziomu świateł

- przycisk ESP

- wizytownik

- uchwyt na kubek

- ledy z sufitu

- podświetlenie wszystkich przycisków w lampce podsufitki

- kratki

- zapalniczka

- podłokietnik

Nagle klamki zaczęły świecić ale tylko z przodu.

Wymieniłem bezpiecznik z zapalniczki bo był spalony i zaczęły świecić:

- regulacja wys. świateł

- przycisk ESP

- podłokietnik

- zapalniczka

- przyciski do włączenia tych małych lampek do czytania ten duży dalej nie świeci.

Czyli to co na chwilę obecną nie świeci to:

- włącznik świateł

- wizytownik

- kubek

- klamki tył

- kratki

- duży przycisk do włączenia lampki sufitu

Ktoś ma jakiś pomysł co jest nie tak?

Dodam, że gdy światła są wyłączone (czyli wszystkie przyciski się nie podświetlają) na włączonym zapłonie we włączniku świateł świeci samo pokrętło do włączenia świateł (to kółko już nie), gdy włączę światła pokrętło gaśnie. Gdy włączę przeciwmgielne to świeci na zielono i żółto.

Proszę o pomoc

Aby uniknąć głupich odpowiedz typu czy jest pakiet światło. PAKIET ŚWIATŁO JEST.

Lampki w nogach i w drzwiach działają

---------- Post dopisany 01-02-2013 at 11:01 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2013 at 21:47 ----------

UP

---------- Post dopisany 07-02-2013 at 01:04 ---------- Poprzedni post napisany 01-02-2013 at 11:01 ----------

Nikt nie zna odpowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się dzieje z kratkami, kubkiem i resztą to nie mam pojęcia, ale co do włącznika świateł to tak ma być, że po zapłonie świeci się ta mała kropka, a po włączeniu świateł reszta włącznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do włącznika świateł to tak ma być, że po zapłonie świeci się ta mała kropka, a po włączeniu świateł reszta włącznika.

No to ja wiem, że tak ma być, ale właśnie tak nie jest.

Po włączeniu świateł cały włącznik przestaje świecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest w oryginale, bo ja u siebie kratki i szufladki mam podłączone do włącznika świateł, ale może w oryginale wszystko podłączone jest pod moduł komfortu (tak jak lampki pod deską i fotelami) i może warto by było sprawdzić jego błędy na vag'u - a nóż coś wjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest w oryginale, bo ja u siebie kratki i szufladki mam podłączone do włącznika świateł, ale może w oryginale wszystko podłączone jest pod moduł komfortu (tak jak lampki pod deską i fotelami) i może warto by było sprawdzić jego błędy na vag'u - a nóż coś wjdzie

Raczej błędów niw będzie ale masz rację z tym włącznikiem świateł. Całe oświetlenie przechodzi przez niego, ja już swój regenerowałem, bo jak zapalałem światła to mi się przeciwgielne z tyłu zapalało. To jest dość duży ten wyłącznik i u mnie on też jest odpowiedzialny za załączanie oświetlenia w kabinie (kratki itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może we włączniku coś sie skopało. Może warto od kogoś na podmianę założyc sprawny i wszystko wróci do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w vagu zero błędów, włączniki zamieniałem oba są w pełni sprawne...

Awaryjne chyba też się nie podświetlają wraz z włączeniem świateł. Ale podświetlają się po wyjęciu kluczyka ze stacyjki. Czyli na wyłączonych światłach wszystko jest tak jak powinno być.

Auto przytargałem z Niemiec na handel, ale najpierw muszę porobić przy nim te pierdoły i właśnie tylko to mi zostało do naprawy.

Łukasz znasz jakiegoś dobrego elektryka w Krk który da rade to ogarnąć? I nie skasuje jak ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektromechanika samochodowa. Warsztat samochodowy | Kraków - Ci są podobno dobrzy, ale nie wiem jak u nich z cenami. Kiedyś u nich byłem jeszcze jak mieli siedzibę w innym miejscu. Elektryk jest też na centralnej (zaraz za stacją lotos po prawej stronie - koło sklepu motoryzacyjnego).

---------- Post dopisany at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

Auto Serwis Sklep Styła, Kraków - Mapa Polski w Zumi.pl - przypadkiem nie jedź do niech bo są drodzy i ich nie polecam, miałem z nimi styczność już jakiś czas temu jak miałem golfa, zdarli z mnie 400zł i zero poprawy, jak pojechał gdzie indziej to naprawili mi auto za 30zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Dzięki :wink:

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

pomyłka, awaryjne się podświetlają, ale zauważyłem, że brzęczyk od świateł nie brzęczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę się pod temat i mam pytanie czy wiadomo ,który bezpiecznik jest odpowiedzialny za podświetlanie lampek na suficie?

Dzisiaj próbowałem wymienić żaróweczkę i chyba jedna miała zwarcie , bo teraz nie świeci mi żadna na suficie .

W spisie bezpieczników nie ma jako tako opisanego tego bezpiecznika ,dlatego pytam czy ktoś wie który to może być dokładnie ?

przyciski na czerwono świecą -tylko nie zapalają się żarówki !!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Już sobie poradziłem , bo tutaj odpowiedź uzyskać to chyba jak zobaczyć "cud na wisłą "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...