Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slady po odważnikach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Macie moze jakis sprawdzony sposob jak sie pozbyc tego ustrojstwa ? :kwasny: juz nożykami, benzyna ekstrakcyjna walczyłem i nic ;x a nie pomaluje felgi dopoki sie tego nie pozbede : (

Opublikowano

spróbuj jakiegoś mocniejszego rozpuszczalnika np aceton lub nitro, ale przed radził bym zeskrobać trochę, może podgrzanie jeszcze pomoże

Opublikowano

w lakiernictwie są takie tofiki ja tym ściągam ale niestety nie wiem jak się to dokładnie nazywa i bardzo dobrze zchodzi :)

Opublikowano
  • Autor

wlasnie przeszlo mi przez mysl podgrzac to czyms ale nie chcialem ryzykowac :wink: pomęcze dzis to jeszcze troche a jutro za czyms sie rozejrze po sklepach :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

wsadziłem do cieplej wody i potraktowalem nozem, pomoglo ;d jutro jeszcze pomocze to i potraktuje jeszcze raz wodnym 600tką mam nadzieje, ze bedzie okej :D ale na przyszlosc pojde do miejskiego chemicznego w ktorym koles ma wszystko, zapytam, bo zostaly mi jeszcze 3 felgi :decayed:

Opublikowano

chciałbym ostrzec wszystkich - stosowanie dokładnie tych krążków które wkleił piotrek4415 może się wiązać ze zdarciem farby niestety..p

polecam wurtha i 3D.

Opublikowano

pozostałości po odważnikach nasączyć kilkukrotnie nitro po czym plastikową lub drewnianą łopatką zsunąć cały syf. Następnie jeszcze raz szmatka+ nitro i zmyć pozostały klej :wink:

Opublikowano

Polecam scansol bezlitosny środek do usuwania powłok lakierniczych więc z tym sobie też poradzi.

Opublikowano
  • Autor
chciałbym ostrzec wszystkich - stosowanie dokładnie tych krążków które wkleił piotrek4415 może się wiązać ze zdarciem farby niestety..p

polecam wurtha i 3D.

w moim przypadku felgi i tak ida do malowania :wink:

Opublikowano

w moim przypadku felgi i tak ida do malowania :wink:

wiem że w Twoim tak , ale wiele osób może chcieć sobie zrobić to dla polepszenia estetyki felg..

Opublikowano
Polecam scansol bezlitosny środek do usuwania powłok lakierniczych więc z tym sobie też poradzi.

to bardzo mocny środek i nie wiem czy do takich akcji dobry jeśli ktoś chce tylko klej usunąć :whistling:

Opublikowano
chciałbym ostrzec wszystkich - stosowanie dokładnie tych krążków które wkleił piotrek4415 może się wiązać ze zdarciem farby niestety..p

polecam wurtha i 3D.

w moim przypadku felgi i tak ida do malowania :wink:

Wystarczy czytać :decayed:

Opublikowano

Ja wyczysciłem czymś takim http://images.okazje.info.pl/p/dom-i-ogrod/4060/amica-skrobak-do-czyszczenia-plyt-ceramicznych.jpg spokojnie zeszło i tak jak koledzy radzą resztkę kleju acetonem i zero śladu, tylko kropki od smoły zostały :/ ma ktoś jakąś rade na to ?

Opublikowano

smole chyba kazdym rozpuszczalnikiem powinno sie zmyc, a co do pozostalosci klejów ja uzywam opalarki i jakiejs platikowej packi, dowodu osobistego itp,

Opublikowano
smole chyba kazdym rozpuszczalnikiem powinno sie zmyc, a co do pozostalosci klejów ja uzywam opalarki i jakiejs platikowej packi, dowodu osobistego itp,

Dokładnie tak, ja też zawsze traktuje pozostałości opalarką, potem poskrobać troszkę i rozpuszczalnik :)

Opublikowano

Ja moje potraktowałem silnym strumieniem karchera i zeszło ustrojstwo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.