Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)


Ksiadz

Rekomendowane odpowiedzi

Z bliska troszkę widać że są ryski, niestety. Ale za tą cene, nie ma co płakać.

Ale muszę napisać że nieco lepiej leży w łapie, to chyba przez te wcięcia pod samą gałką ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszedłeś już do ładu z gazem?? bardzo zmieniałeś po tym jak Krzysiek Ci ustawił? czy Ty wydech zmieniłeś już po gazie??

pytam, bo skoro źle ustawił...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniałem jeszcze nic. Za dużo zabawy z tym, a ja się nie znam.

Krzysiek dobrze ustaił, ale to było przed zmianą ECU i wydechu. Teraz po zmianie szwankuje i go przylewa.

Za tydzień na weekenda może uda mi się wyskoczyć do niego na korektę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po logach widać że na lpg przelany ok 10% , trzeba regulacji. Możesz suwak obniżyć o kilka pól , powiedzmy 0,4 i sprawdzić.

Sam to się chyba tego nie podejmę bo jeszcze bardziej skaszanię. Nie wiem gdzie nawet zaczynać :-/

Po długim czasie w końcu zdecydowałem się zaglądnąć do mojej anteny. Oto ona:

http://img.tapatalk.com/d/13/10/05/a4ese9eb.jpg

http://img.tapatalk.com/d/13/10/05/ga7a9a4u.jpg

Chyba czas na poszukiwania nowej, bo mam lipę ze stacjami :-/

Poza tym VAG mówi:

00858 - Connection; Radio IF Output to Antenna Amplifier: Open Circuit

:-/

---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ----------

Poza tym moja navi z tyłu wygląda tak:

http://img.tapatalk.com/d/13/10/05/2e6ade4a.jpg

I kabelek radiowy:

http://img.tapatalk.com/d/13/10/05/qysytyry.jpg

Chyba mam złą tą przejściówkę? Powinna być jeszcze z jednym przewodem z niebieską końcówką?

tak przejsciowka powinna byc inna taka dokladnie

IMG_7994.jpg

blad mam tez taki u siebie odkad podlaczylem rns-e ale w sumie nie wiem czym jest spowodowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie błąd spowodowany jest złamanym wzmacniaczem, tym w podsufitce, wrzuciłem też fotkę.

Zobacz u siebie, może też masz uwalony.

Co do samego kabelka, to myślałem że powinien być taki:

RNS-E Radio Diversity Antenna Adapter AUDI A3 A4 A6 A8 TT ISO FAKRA Pigtail | eBay

Ale przecież to niebieskie gniazdo z tyłu RNS-e to jest od anteny do navi, więc to nie może być ten kabelek.

Muszę pier zaopatrzyć się w działający wzmacniacz antenwy, dopiero wtedy sprawdzę navi i błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam gdzie ten drugi kabelek szedl no ale gdzies go mam podlaczonego napewno bo nic tam nie mam luzem :eusathink::co:

bede jutro robieral troszke to zerkne i dam znac

samego wzmacniacza antenowego nigdy nie ruszalem wiec mam nadzieje ze nie jest uszkodzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam gdzie ten drugi kabelek szedl no ale gdzies go mam podlaczonego napewno bo nic tam nie mam luzem :eusathink::co:

bede jutro robieral troszke to zerkne i dam znac

samego wzmacniacza antenowego nigdy nie ruszalem wiec mam nadzieje ze nie jest uszkodzony

Jak masz ten błąd co ja i problemy z odbiorem radia, to na bank ten wzmacniacz.

Odczep sufit, łatwo, wystarczy pociągnąć i będzie już wszystko widział jak na tacy.

---------- Post dopisany 14-10-2013 at 07:42 ---------- Poprzedni post napisany 13-10-2013 at 18:52 ----------

Pany, ile w Polsce, jak ktoś ma dojście do części, kosztowało by przednie zawieszenie do S4?

Prócz amortyzatorów i sprężyn, cała reszta.

---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 07:42 ----------

Właśnie udało mi się wygrzebać moduł BT z A4 B7.

Ale kabelków już mi się nie chciało...za dużo chyba zabawy by zabrać, mimo tego że auto do rozbiórki.

Gdzie najlepiej kupić kompletną wiązkę by to uruchomić z RNSe i by jeszcze działało z komendami głosowymi?

NAVI SERWIS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakiego masz rns-a? jak ledowy to komendy nie pójdą... jak normalny - to parę kabelków dodatkowo...

zaraz poszukam naviservica na ebayu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakiego masz rns-a? jak ledowy to komendy nie pójdą... jak normalny - to parę kabelków dodatkowo...

zaraz poszukam naviservica na ebayu...

Zwykłego, starego.

Super, dzięki Ci piękne.

Ja będę leciał do Krzyśka na korektę w sobotę chyba ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to masz tutaj od razu pod sds...

Audi Bluetooth SDS Wiring A3 A4

w sobotę nie mogę - praca...

jeszcze do niego nawet nie dzwoniłem :facepalm:

muszę najpierw z katem dojść do porozumienia, bo co 20km mi check engine wywala

---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

tylko skubańce 9F za przesył

poczekaj chwilę, później siądę i na allegro się taniej znajdzie...

---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ----------

Kabel Bluetooth Audi RNSE RNS-E Plug & Play A4 (3601497617) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

tylko napisz do nich ile za wysył do uk

z naviservic-a. do tego 2 kabelki z aso i masz sds...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel Bluetooth Audi RNSE RNS-E Plug & Play A4 (3601497617) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Dziękuję bardzo... ale może wiesz jak to się ma do dokładanego RNS-a. Bo z tego co widzę to jest wtyczka duża, a ja już mam jakąś przjściówkę i kupię teraz to i okaże się że będzie lipa...Kuźwa czemu tego musi być aż tyle? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz przejściówkę z ISO na ISO2, tzn wtyczki podstawowe, które były pod powiedzmy concerta przechodzą w rns-a.

ten kabelek z linku to jest taka przedłużka + kable od BT

(a jak dołożysz jeszcze zmieniarkę i jeszcze jakieś pierdoły typu kamera, dvd i tv to tam się naprawdę gęsto robi w tym tunelu :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz przejściówkę z ISO na ISO2, tzn wtyczki podstawowe, które były pod powiedzmy concerta przechodzą w rns-a.

ten kabelek z linku to jest taka przedłużka + kable od BT

(a jak dołożysz jeszcze zmieniarkę i jeszcze jakieś pierdoły typu kamera, dvd i tv to tam się naprawdę gęsto robi w tym tunelu :wink: )

Dokładnie chyba tak. Dobra napiszę do nich jutro z rana, zobaczym co odpiszą.

Dzięki wielkie ;-)

---------- Post dopisany 16-10-2013 at 08:05 ---------- Poprzedni post napisany 14-10-2013 at 23:18 ----------

NAVI SERWIS - 25 złoty wysyłka do UK.

Nasz klubowy kolega CZAKI robi takie kabelki i sprzedaje, taniej ;-)

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ----------

Nówka antena z RS4 B7:

myraqe7a.jpg

I nadal ten sam błąd:

na7adeqe.jpg

Makabra :-/

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

Nówka antena z RS4 B7:

myraqe7a.jpg

I nadal ten sam błąd:

na7adeqe.jpg

Makabra :-/

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ----------

Nówka antena z RS4 B7:

myraqe7a.jpg

I nadal ten sam błąd:

na7adeqe.jpg

Makabra :-/

---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ----------

Nówka antena z RS4 B7:

myraqe7a.jpg

I nadal ten sam błąd:

na7adeqe.jpg

Makabra :-/

---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ----------

Nówka antena z RS4 B7:

myraqe7a.jpg

I nadal ten sam błąd:

na7adeqe.jpg

Makabra :-/

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ----------

Nówka antena z RS4 B7:

myraqe7a.jpg

I nadal ten sam błąd:

na7adeqe.jpg

Makabra :-/

---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ----------

Nówka antena z RS4 B7:

myraqe7a.jpg

I nadal ten sam błąd:

na7adeqe.jpg

Makabra :-/

---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:02 ----------

Nówka antena z RS4 B7:

myraqe7a.jpg

I nadal ten sam błąd:

na7adeqe.jpg

Makabra :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg ma ładny :wink:

Wiem, wiem. Dlatego stwierdziłem że to auto zostaje ;-)

A możliwe by RNSe był bez wtyki DIVERSITY?

---------- Post dopisany 10-11-2013 at 00:56 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2013 at 15:12 ----------

Po trzech tygodniach wyczekiwania, dostałem pakę a w niej kabelek do radyjka antenowy z diversity... jakież było moje zdziwienie jak okazało się że nie pasuje :facepalm:

Byłem już tak wkur.... zdenerwowany, że zrobiłem jedną rzecz która przyszła mi do głowy. Ucinki, ciach, ciach, kabelki na krótko i załatwione.

Radyjko działa jak należy, stacje nie giną i pojawiły się nawet nowe :banan:

Dzisiaj natomiast wizyta u Krzyśka w Luton na korektę gazu.

Przestawiliśmy jeszcze czujnik na ścianę grodziową. Może to pomoże przy problemie drugiego odpalania.

Podczas jazdy i strojenia, wyszło że nawet na benzynie pętli, przy 6300 obrotach (jakoś tak o ile dobrze pamiętam) i ogólnie wali mu mocno benzyny. Więc nie jestem teraz taki pewny tej mapy silnika pod wydech z firmy AMD.

Mimo tego auto zapierdziela jak trzeba. Teraz muszę zatankować do pełna i sprawdzić spalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nic nie wywalałem, bo nie ja robiłem program. Ja dogadałem się z gościem od innej S4 która była na graty i kupiłem cały wydech i komplet ECU, który był strojony pod wydech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...