Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] CZIKITA big REACTIVATION A4 B5 optic RS

Jak ci się podoba CZIKITA ? 132 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak ci się podoba CZIKITA ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam CZIKITA wróciła

jako że poprzednie moje wątki z braku czasu na aktualizację zostały zamknięte tak postanowiłem wskrzesić CZIKITE na tym forum tym bardziej że ma nowe mody :banan:

Po nadchodzącym spocie wstawię foty bądźcie czujni zło wróciło ... :naughty:

I oto nowe foty po spotowe oraz mody odchamiające :wink:

img7422w.jpg

img74342885x1923.jpg

Nowe graty i Mody o modach za kilka dni bo są konkretne i będzie szum :naughty:

A nowe graty to :

Nowe większe turbo AXW

Kompletny wydech przelotowy 2,5 cala z 2 tłumikami przelotowymi firmy AWG

Tarcze hamulcowe 312mm BREMBO Nacinane oraz do tego klocki ceramiczne ATE Ceramic (Auto staje w miejscu w porównaniu do serii )

Kierownica 3 ramienna

światła poliftowe oraz USA

Lusterko Prawe od Angola

Spory Lifting wnętrza

Zaślepiony zawór EGR

Oraz Oill catch tank czy jakoś tak :wink:

Zgrzebne jeszcze Audio pod nadchodzący zlot Vaginwazji

Pomalowałem BBSy RS na biało łącznie z rantem i ogólnie zmieniłem ich kolorystykę dodatkową

A no i przyciemny z przodu nie mam bo mnie jebn... :kwasny:

Graty czyli wydech :

yex.jpg

Tak że ten nowa dupcia Usa musi być oraz wydech przelotowy :slina::slina::slina:

y8ro.jpg

7tl8.jpg

Opublikowano

szkoda zachodu:facepalm:

Opublikowano

haha

Opublikowano

Ja już obgryzam paznokcie :slina:

:polew:

Opublikowano
:naughty::naughty::naughty:
Opublikowano

wstawiaj stare foty od czasu jak kupiłeś aż po dzisiaj, kazdy jest ciekawy metamorfozy w poszczególnych etapach prac:slina: dobrze przedstawiony pierwszy post to połowa sukcesu, druga to auto:grin:

Opublikowano
:kox::kox: Będzie miazga!!!!
Opublikowano
:kox::kox: Będzie miazga!!!!

:polew:

Opublikowano
  • Autor

I oto foto :wink:

Opublikowano

już nie wygląda tragicznie z zewnątrz ale utnij trochę sprężyny :wink:

Opublikowano
  • Autor
już nie wygląda tragicznie z zewnątrz ale utnij trochę sprężyny :wink:

Za miesiąc będę z tym kombinował bo już myślałem nad tym ale trzeba funduszy trochę zebrać :kwasny:

Opublikowano

z tym wnętrzem to sobie jaja robisz? :facepalm:

Opublikowano

ramka konsoli w fabryke, ewentualnie czerń, te okrągłe kratki przywrócić do serii i do przełkniecia będzie:decayed: wrzuc fotki jak to kiedys wygladało:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wiedziałem że wnętrze się spodoba :grin:

Opublikowano

Grubo :kox: na glebe ją

Opublikowano

What the f*** is this?????

Opublikowano
  • Autor
ramka konsoli w fabryke, ewentualnie czerń, te okrągłe kratki przywrócić do serii i do przełkniecia będzie:decayed: wrzuc fotki jak to kiedys wygladało:naughty:

E taki srebrny grafit jakby czarno smutno i nudno lubię mieć ciepłe kolory w oku siebie jak jadę a i dekory w czerwonym materiale można posmyrać ręką dla odstresowania :naughty:

Opublikowano

tych dekorów wczesniej chyba nie miałeś czerwonych, nie moge sobie przypomnieć:grin: cos tu sie zmieniło na plus tylko nie moge sobie przypmnieć co mnie wkórfiało wcześniej poza tym co zostało do dzisiaj(te żółte kratki):polew::polew::polew:

Opublikowano
:thumbup1::thumbup1::thumbup1:
Opublikowano
  • Autor
tych dekorów wczesniej chyba nie miałeś czerwonych, nie moge sobie przypomnieć:grin: cos tu sie zmieniło na plus tylko nie moge sobie przypmnieć co mnie wkórfiało wcześniej poza tym co zostało do dzisiaj(te żółte kratki):polew::polew::polew:

Dekory ostatnio były robione na fluo-czerwień ale nie siadło to dobrze więc obiłem tym samym materiałem co fotele i mieszek skrzyni biegów i chyba to była słuszna opcja :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.