Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.5TDI v6 150 KM Automat a Vmax.


gocher87

Rekomendowane odpowiedzi

szukalem tematow o Vmax ale nie znalezlem odpowiedzi na moje pytanie wiec szukam odpowiedzi w moim poscie....

czy to jest mozliwe ze przez automata moja niunia osiaga tylko 160km/h? przyznaje sie bez bicia ze nie sprawdzalem VAGiem jeszcze ale moze nie ma takiej potrzeby....bo slyszalem takie cos ze mozliwe ze mam skrzynie od benzyniaka....ale zastanawiajace jest tez to ze ponad 3000 obrotow to sie czuje jakbym w ogole nie przyspieszal. te 160 jest na 5 przy 3tys rpm. dalej obrotomierz nie idze...chyba ze jade z gorki :D:polew: z gory dziekuje za odpowiedz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vmax jest wpisany w instrukcji obsługi, te 160km/h to przecież stare paździochy osiągają, a nie auto Twojej klasy.

No chyba, że na roślinkach próbowałeś, wtedy może tylko 160 pojedzie (no sorry :D ale pewno będzie się za Tobą ciągnąć :) )

Całkiem możliwe, że przepływomierz. Ale wskazana chociaż podstawowa diagnostyka vag'iem

rocznik 2000 to model B5, nie B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Ty na pewno masz silnik 2.5 :mysli:

Spalanie 5,5 litra też jest jak dla mnie mało prawdopodobne :gwizdanie:

Chyba że Ty juz ten cudowny olej nalałeś to sie nie dziwie że nie chce jechać, ale nie masz się co martwić w razie czego w Polsce przy trasie bar z frytkami otworzysz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio miałem taki objaw, dochodził do 3 tys. i koniec - okazało się , że miałem dziurawy zbiorniczek podciśnienia... Ale to można gdybać , podjedź na VAGA i będzie wszystko jasne. 160 km/h tym silnikiem to z palcem w d....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potwierdzam to co napisał Krzysiek75.

Ja mam też 1.9 automat 115km i ostatnio jechałem 190km/h. Więcej nie mogłem bo kończyła się droga :>.

Coś masz nie tak jeżeli szybciej nie możesz. Zdiagnozuj VAGiem i powinno być wszystko jasne.

Pozdrawiam. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam, bo do zadnych wnioskow nie dojdziemy, a kolega niech postara sie o jakies logi i wrzuci w odpowiednim dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...