Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wyrzuca płyn chłodniczy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dzięki za informacje jutro zmienię termostat a jak nie pomorze to ściągam głowice takie bulgotanie (przelewanie sie płynu) to tez słyszę z okolicy climatronica

Opublikowano

a termostat dobrze zalozyles? byly przypadki ze ludzie zakladaja go na odwrot.

Opublikowano

Uszczelka pod głowicą do wymiany. Taka zabawa to około 700zł -800zł . Robocizna, planowanie, i uszczelki, płyn. Daj sobie spokój z tym termostatem bo i tak nic to nie zmieni ......

Opublikowano

jak jeździsz spokojnie tzn. do 2,5 tys. to wszystko jest ok??

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

Uszczelka pod głowicą do wymiany. Taka zabawa to około 700zł -800zł . Robocizna, planowanie, i uszczelki, płyn. Daj sobie spokój z tym termostatem bo i tak nic to nie zmieni ......

dokładnie

Opublikowano

uszczelka pod głowica, za duże ciśnienie w układzie.

Opublikowano

jak bulgocze to znaczy ze jest zapowietrzony. i narazie odpusc sobie uszczelke tylko porob porzadek z ukladem chlodzenia.

Opublikowano
  • Autor

po niedzieli wyciągam głowice wszystko na to wskazuje

---------- Post dopisany at 07:18 ---------- Poprzedni post napisany at 07:12 ----------

jak bulgocze to znaczy ze jest zapowietrzony. i narazie odpusc sobie uszczelke tylko porob porzadek z ukladem chlodzenia.

jak by byl zapowietrzony to nie bylo by ogrzewania ja ogrzewanie mam odpowietrzałem tym wężem co do nagrzewnicy wchodzi

Opublikowano

A pompę sprawdziłeś, bo przy niej mogą być takie same objawy! Ja bym próbował od najtańszych rzeczy, bez sensu byłoby zwalać głowicę jeżeli okazałoby się, że tam jest wszystko ok, a sprawdzenie pompy to tylko trochę czasu..

Opublikowano

co ty bedziesz mi tu mowil. odpowietrz dobrze i nie sugeruj sie tym ze masz ogrzewanie :facepalm: .nawet na zapowietrzonym leci cieple powietrze. po 1 dobry termostat najlepiej ori

2.sprawdz pompe wody

3.odpowietrz

4.dopiero teraz mysl o uszczelce.

a jeszcze twoj termostat otwiera sie wogule????????

Opublikowano
  • Autor

moj termostat sie nie otwiera ale cisnienie robi mi nawet jak 2km przejadę tak dynamicznie mowie teraz przy mrozach czy moze byc zapowietrzony? jak złapie 90 to strasznie jest gorąco

Opublikowano

Chłopie, wypier*ol ten termostat jak nie chcesz silnika rozwalić. Jak pompa będzie walnięta to może Ci się tak szybko ciśnienie robić, przecież płyn bez obiegu będąc cały czas w głowicy gotuje się bardzo szybko...

Opublikowano

ja mu ciagle od paru dni mowie niech kupi dobry termostat i to moze byc jego wina ze robi sie cisnienie. mialem to samo co ty

Opublikowano
  • Autor

ok zrobię tak jak mówicie

---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:49 ----------

ja mu ciagle od paru dni mowie niech kupi dobry termostat i to moze byc jego wina ze robi sie cisnienie. mialem to samo co ty

mozesz opisac swoj problem co ci sie dokladnie dzialo

Opublikowano
  • Autor

wymienilem termostat pompa wody jest dobra bo sprawdzalem raczej trzeba glowice sciagac

Opublikowano

Po takich zabiegach jakie jej zaserwowałeś aż dziwne by było żeby była cała :polew:

Szkoda było 100 na ori termostat to teraz 1tysiak na naprawę glowy , jak się jeszcze nadaje:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.