Treść opublikowana przez wsciekly692
-
napis bremas i mrugające kontrolki abs esp oraz wykrzyknik
musicie sprawdzić zasilanie pompy abs zaczynając od samego początku (wszystkie połączenia wyczyścić i potraktować spreyem do połączeń elektrycznych ) 1. klemy 2. bezpiecznik płytkowy na klemie z plusem (przykręcony do klemy) 3. zaśniedziałe styki w pompie abs 4. bezpiecznik pod nogami kierowcy DUŻY chyba 50A są dwa takie (1 do abs 2 do wiatraków ) 5. akumulator może być za słaby i po prosu za mały prąd dochodzi do pompy ABS więc wymiana na nowy. 6. uwalony sterownik abs przerabiałem te kontrolki już na różne sposoby i okazało się że bezpieczniki przy klemie i pod nogami były lekko zaśniedziałe.
-
Problem ze światłem w kabinie
u mnie było podobnie a może nawet tak samo i problemem były zaśniedziałe kable w MK jak otwierałem auto z pilota lub obojętnie którymi drzwiami góra nie świeciła się, lampki pod nogami i w drzwiach świeciły Ktoś mądry wyciągał obudowę kompa i przy wkładaniu przeciął uszczelkę, Woda sączyła się niezauważalnie pod dywan do MK jeden kabel był całkowicie utleniony na długości 5cm i musiałem dolutować kawałek wiązki zajrzyj do środka puszki z MK pod dywanem z lewej strony i sprawdź wszystkie kable czy są ok jak jest dobrze wypnij kostki i spryskaj kontakt sprayem
-
wyłączanie się ABS ESP mruganie kontrolki hamulców
u mnie jest takie cus 00301 ABS Return Flow Pump (V39) 2700 Implausible Signal plyn jest prawie pod max. aku ok, klocki tarcze w wymienione, bezpieczniki sprawdzone, kostka od abs spryskana kontaktem objawy to wyświetla abs, esp miga ręczny i na fisie mega pikselowy brakes w różnych warunkach: 1. wyskakuje ww. choinka po ruszeniu przy jakiś 15km/h 2. po zahamowaniu ostrym abs przez chwilę dziala i choinka 3. w poniedziałek nowosc! wsio ok z rana wyjeżdżam na główną drogę i przy 110km/h miga esp i hamuje auto przes 3 s i znowu choinka wtf? co poradzicie?
-
Luz, stukanie - drążki, maglownica? O co chodzi?!!
a końcówki wewnętrzne sprawdzałeś? te pod harmonijką ---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ---------- złap ręką za osłonę i niech ktoś porusza kierą lewo prawo , powinieneś poczuć ewentualny luz.
-
oświetlenie wewnętrzne nie działa automatycznie
a prefiks w temacie za mało mówi? [b6 AKE] http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/oswietlenie-wewnetrzne-dziala-automatycznie-308687/#post3975445 nie da się wpisać paru aut
-
oświetlenie wewnętrzne nie działa automatycznie
w b6 instalacja jest elektryczna wiec gdzie pompka??
-
oświetlenie wewnętrzne nie działa automatycznie
jeszcze nie.. po świętach jakoś biorę się za temat i będziemy testować co to może być. Nie masz może jakiś schematów elektryki z kolorami kabli??
-
oświetlenie wewnętrzne nie działa automatycznie
Witam Mam problem w tym, że nie działa oświetlenie wewnętrzne przy otwieraniu drzwi czy otwieraniu pilotem Co dostrzegłem: -lampka wewnętrzna działa tylko jak włączę I -wkładałem drugą w celu sprawdzenia czy przełącznik w podsufitce być może nie łączy w pozycji auto -jak otwieram drzwi, lampki w drzwiach i pod nogami normalnie zapalają się -jak wyciągam kluczyk ze stacyjki lampki nie zapalają się co zawiniło MCE, przekaźnik czy coś innego??
-
co na zime stal czy alu
stal się wyklepie alu pospawa:decayed: a tak na poważnie co za różnica czym się przywali jak i tak będą jakieś koszty (mniejsze lub większe) ale alu to +10 do lansu
-
[a4 b5 1.6] opony bieznikowane
jeżeli nalewki to tylko opony zimowe Klczany, Profil - opony regenerowane, opony bienikowane, regeneracja opon, bienikowanie opon, opony letnie, opony zimowe, opony terenowe, regenracja opon, recykling opon, regeneracja opon Maopolska, opony wyrwałem w tamtym roku komplet za 750zł 225/55R16 z dostawą do domu jakość w stosunku do ceny na duży + nie wiem jaki rozmiar planujesz włożyć więc zobacz na ich stronie może coś podpasuje
-
Jakie fabrycznie powinny być lampy w audi a4 b5 1999r wersja poliftowa
o tak o ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ---------- chociaż kiedyś na aledrogo widziałem bodajże depo które miały odwrotnie odbłyśnik zamontowany ale powinno być jak wyżej na foto
-
[b5 AFN] Ubytek płynu chłodniczego.
co do głośników to musisz takie cuś kupić Adapter do systemu audio- Audi, Seat, VW, Skoda (3607976784) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. co do obrotomierza podepnij vaga i sprawdź czy wywala jakieś błędy oraz jakie obroty na kompie się wyświetlają bo przyczyn może być wiele /zimne luty w liczniku/ padnięty jakiś procesor albo G28
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Uaktualnienie Ale zaraz i tak ktoś pewnie powie, że to PS
-
[b5 AFN] Ubytek płynu chłodniczego.
tylko żeby ci za bardzo nie powydziwiał dla naciągnięcia na kase
-
demontaż odpowietrznika ? pytanie ????
1,5-3l max jakby to coś pomogło. jeżeli ma być na full to i tak trzymanie od samego początku nic nie da, dopiero jak pistolet odbije możesz sobie przytrzymać odpowietrznik przez te parę sekund, no chyba że jeździsz w F1 i każda sekunda się liczy
-
[b5 AFN] Ubytek płynu chłodniczego.
dobrze mówi ze uszczelka tylko przepuszcza jedynie ciśnienie z kompresji na kanał wodny, ciśnienie w układzie wodnym wzrasta (stąd twarde węże), zanim powietrze dojdzie do zbiorniczka wyrównawczego płyn się już nie mieści więc wyrzuca go nadmiarem
-
Mbank - Ktoś posiada ? Jakie koszty utrzymania ?
w Mbanku można wypłacac z Euronetu, BZWBK, eCard od 50zł oraz cash4you po 20zł
-
Co sądzicie o żarówkach H7 Osram Cool Blue Intense?
no dobra ale xenon to też samopoziom i spryski inaczej będą się czepiać diagności i policja tania alternatywa to imitacja samopoziomu i imitacja sprysków ale to jakieś +100zł radziłbym sprawdzić odbłyśniki i prze polerować przód lampy bo kiedyś przerabiałem temat jak xenony świeciły gorzej od zwykłej żarówki w aucie u kumpla co do wyboru w temacie to jak wyżej osram Night Breaker+ ewentualnie philips x-treme
-
Problem z centralnym zamkiem - nie zamyka, hałas w okolicach wlewu paliwa
przewód gdzieś nieszczelny albo może po prostu jakieś błądzące prądy bo czasami potrafi ją zalać woda, spróbuj wyjąć kostkę z pompki i zobacz czy styki nie zaśniedziały po prawej stronie w bagażniku przy nadkolu odchylasz wykładzinę i wyciągasz pompkę
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
AHU 328k na pełnym syntetyku nie bierze grama oleju u mnie podobnie :/ pękł grzybek zaworowy przy ok 180km/h na gps-ie na którym cyl i który zawór bo byc może to jakas wada fabryczna?? u mnie to wydechowy na 3 wymienione jakieś 40k temu i lata dalej jak głupi jak na 90 kucy w 13 letnim aucie:decayed:
-
Światła awaryjne - szybkie miganie, czy to alarm ?
tak to alarm ---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ---------- ale to dziwne że po otworzeniu nie deaktywuje alarmu ;/ normalnie działa centralny zamek??
-
Co jakiś czas nie kręci rozrusznik
a jak przekręcasz kluczyk nie gasną przypadkiem lampki w desce/radio jakby ginął prąd czy tylko po prostu nie dzieje się nic jakby nie było rozrusznika?
-
Podgrzewane spryskiwacze
ale fabrycznie spryski też są pod tylną szybą tylko jak jest ori instalacja
-
Podgrzewane spryskiwacze
PRZEKAŹNIK VW GOLF I INNE E3 024001 12V 30A NOWY (3000146687) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. coś takiego chodzi o to żeby po włączeniu ogrzewania szło na przekaźnik a przekaźnik puści osobny + na spryski i lusterka ---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ---------- na przekaźniku masz narysowane podłączenie u góry na cewkę puszczasz + z szyby i masą z dowolnego miejsca a on w zależności od tego jaki przekaźnik dostaniesz złączy plus lub puści sygnał (dowolny jaki podłączysz) chodzi nam o + radził bym poszukać na szrocie takiego zwykłego z 5 bolcami będzie prościej podłączyć
-
Centralny zamek - Pomocy!
z centralki jak już ją znajdziesz powinny wychodzić 2 takie same przewody z bezpiecznikami najwidoczniej jeden się spalił. poszukaj centralki jak mówi krzysku27